اخبار
گلف - آیین تجلیل از ورزشکاران و فعالین ورزشی شاهد و ایثارگر
آیین تجلیل از ورزشکاران و فعالین ورزشی شاهد و ایثارگر
نوید شاهد - مراسم تجلیل از ورزشکاران و فعالین ورزشی شاهد و ایثارگر استان اردبیل با حضور مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولین استانی در سالن ورزشی شاهد اردبیل برگزار شد.
نوید شاهد
گلف - دیدار مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید با شهید زنده اردبیلی جانباز «ناصر دستاری»
دیدار مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید با شهید زنده اردبیلی جانباز «ناصر دستاری»
نوید شاهد - مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه جمعی از مسئولین بنیاد شهید استان اردبیل، از جانباز گرانقدر حاج «ناصر دستاری» عیادت و دیدار کردند.
نوید شاهد
گلف - دیدار مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران با شهید زنده اردبیلی جانباز «ناصر دستاری»
دیدار مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران با شهید زنده اردبیلی جانباز «ناصر دستاری»
نوید شاهد - مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه جمعی از مسئولین بنیاد شهید استان اردبیل، از جانباز گرانقدر حاج «ناصر دستاری» عیادت و دیدار کردند.
نوید شاهد
گلف - آرزوی لقای تو را دارم
آرزوی لقای تو را دارم
نویدشاهد- شهید"سید محمد حسین صافی" از شهدای دوران دفاع مقدس است وی به اطرافیانش توصیه می کرد:«پس از هر نماز سجده شكر به جای آورید. اگر دست یاری خدا نبود این پیروزیهای عظیم به دست نمی آمد. ایشان در وصیت نامه اش نیز با خدایش سخن دل را گفته بود كه:خداوندا تو خود می دانی كه عاشقانه به تو دل بسته ام و ...
نوید شاهد
گلف - خوشبختی را فقط درشهادت می یابم
خوشبختی را فقط درشهادت می یابم
نویدشاهد- شهید"سیدمحمدحسین صافی"درقسمتی از وصیت نامه خویش می نویسد:«پروردگارا سعادت شهادت در راه خودت را نصیبم بگردان تا شاید با ریختن خونم گناهانم سبك گردد .شهیدم كن كه سعادت و خوشبختی را فقط در شهادت می یابم .»در ادامه متن دلنوشته این شهید بزرگوار را بخوانید.
نوید شاهد
گلف - رونمایی از 2 عنوان کتاب در نورالشهدا گرگان
رونمایی از 2 عنوان کتاب در نورالشهدا گرگان
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در گلستان، با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و هیات همراه؛ از دو عنوان کتاب داستانی «به نام وطن» و «یک لنگه پوتین» به قلم سپیده حسن پور، بانوی نویسنده گرگانی در صبح امروز پنج شنبه 6 خرداد ماه در راستای ...
خبرگزاری کتاب ایران
گلف - دشمنان در چنگ عدالت به جزای اعمال خود خواهند رسید
دشمنان در چنگ عدالت به جزای اعمال خود خواهند رسید
نوید شاهد_ در وصیت نامه شهید علی نقی جلیلوند آمده است: زینب گونه پیام خون مرا به دشمنان اسلام و امام برسان و بگو گذشت آن زمان که هر جنایتی از دستتان بر می آمد، می کردید. وقت آن شده که به دست حزب الله به چنگ عدالت سپرده شده تا به جزای اعمال خود برسید.
نوید شاهد
گلف - رزمنده اى که پیکر پاکش 4 ماه بر روی خاکهای گرم شلمچه بود
رزمنده اى که پیکر پاکش 4 ماه بر روی خاکهای گرم شلمچه بود
نوید شاهد - شهید «سیدابراهیم لطیفى» در تاریخ 4 خرداد 1367 در منطقه شلمچه به آرزوی دیرینه اش یعنی شهادت نائل آمد و جسد مطهرش به مدت 4 ماه بر روی خاکهای گرم شلمچه قرار داشت که پس از قبول قطعنامه، به وطن بازگشت. گزیده زندگینامه این بسیجى شهید را در نوید شاهد مازندران بخوانید.
نوید شاهد
گلف - رونمایی از 2 عنوان کتاب در نورالشهدا گرگان
رونمایی از 2 عنوان کتاب در نورالشهدا گرگان
به گزارش خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) در گلستان، با حضور مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و هیات همراه؛ از دو عنوان کتاب داستانی «به نام وطن» و «یک لنگه پوتین» به قلم سپیده حسن پور، بانوی نویسنده گرگانی در صبح امروز پنج شنبه 6 خرداد ماه در راستای ...
خبرگزاری کتاب ایران
گلف - مولفه های پایداری از دیرباز در منابع غنی ادبیات ما حضور داشته است
مولفه های پایداری از دیرباز در منابع غنی ادبیات ما حضور داشته است
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، نشست ادبی «نخل و بلوط»، نخستین برنامه از سلسله برنامه های راه سلیمانی، به منظور بازخوانی چهره و شخصیت شهید انوشیروان رضایی در منابع مکتوب و شفاهی، صبح چهارشنبه پنجم خردادماه به همت انجمن قلم ایران شعبه لرستان با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در خرم ...
خبرگزاری کتاب ایران
گلف - «پسری با تی شرت کلاه دار» به بازار نشر رسید
«پسری با تی شرت کلاه دار» به بازار نشر رسید
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «پسری با تی شرت کلاه دار» خاطرات زینب مکیان، همسر شهید مدافع حرم، احمد مکیان» است که با مصاحبه و تدوین اعظم محمدپور از سوی انتشارات خط مقدم به چاپ رسیده است. محمدپور در مقدمه این کتاب نوشته است: «با کمک خانم زینب مکیان، تصاویر زندگی احمد را در ذهنم ...
خبرگزاری کتاب ایران
گلف - کتاب گویای راه ستاره ها
کتاب گویای راه ستاره ها
نوید شاهد_ کتاب راه ستاره ها دربرگیرنده زندگی نامه و خاطرات شهید والامقام "محمّد غفّاری" است.
نوید شاهد
گلف - گذری بر زندگی شهید "محمد اردنجی"
گذری بر زندگی شهید "محمد اردنجی"
نوید شاهد - شهید اردنجی، از شهدای دفاع مقدس است. دوران کودکی و نوجوانی خود را به یادگیری کلام الله قرآن مجید سپری کرد. با شروع جنگ عازم جبهه های حق علیه باطل شتافت و پس از جانفشانی های بیشمار به فیض شهادت نایل گشت.
نوید شاهد
گلف - وصیتی از شهید "رمضان تحشا"
وصیتی از شهید "رمضان تحشا"
نوید شاهد - وصیت من به تمام خواهرانم این است که حجاب خود را رعایت کنند چون حجاب شما کوبنده تر از خون شهدا است. از شما می خواهم نماز خود را بخوانید. امر به معروف و نهی از منکر داشته باشید و در همه حال پشتیبان رهبر باشید. 
نوید شاهد
گلف - فیلم/ بعد از آزادی شهر، چه شد؟
فیلم/ بعد از آزادی شهر، چه شد؟
در این برنامه، دکتر محمدصادق کوشکی، استاد دانشگاه تهران و از رزمندگان دفاع مقدس، نتایج آزادسازی خرمشهر را مورد بازخوانی و بررسی قرار داد.
مشرق نیوز
گلف - شهدا تربیت شده مکتب امام حسین (ع) هستند
شهدا تربیت شده مکتب امام حسین (ع) هستند
نوید شاهد_ «سید علی احمدیان» مداح اهل بیت (علیهم السلام) با بیان اینکه ایثار و از خودگذشتگی را باید سرلوحه زندگی مان قرار بدهیم، اظهار داشت: شهدا در سخت ترین روزها جان خود را کف دست گرفته و در مقابل دشمن ایستادند تا از اسلام، انقلاب و مردم دفاع کنند، پس به گردن همه ما حق دارند. اعتقاد دارم امروز هم ...
نوید شاهد
گلف - همراهی تشکل های شاهد و ایثارگر برای ثبت خاطرات والدین شهیدان
همراهی تشکل های شاهد و ایثارگر برای ثبت خاطرات والدین شهیدان
نوید شاهد - نمایندگان برخی تشکل های شاهد و ایثارگر که در نشست «بررسی نقش تشکل های شاهد و ایثارگر در ساماندهی اسناد فرهنگی ایثارگران» حضور داشتند، بر ضرورت تسریع در ثبت خاطرات والدین شهدا تاکید و برای همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مسیر ابراز آمادگی کردند.
نوید شاهد
گلف - نشانه ای که برادرم برای شناسایی اش به ما داد
نشانه ای که برادرم برای شناسایی اش به ما داد
نوید شاهد – خواهر شهید «خسرو عربیان» نقل می کند: «به برادرم گفتم: ببین داداش! من این خواب را برای تو دیدم، نرو به جبهه. گفت: پس اگر خبر شهادت من را آوردند این شعر را برای من بخوان ...» نوید شاهد سمنان در سالگرد ولادت، شما را به مطالعه خاطرات این شهید والامقام دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - معرفی کتاب | "سیره ابوترابی 1"
معرفی کتاب | "سیره ابوترابی 1"
نوید شاهد - کتاب "سیره ابوترابی 1" خاطرات دوران اسارت سید آزادگان، شهید حجت الاسلام والمسلمین "سید علی اکبر ابوترابی فرد" است که در 2 هزار نسخه به چاپ رسیده است.
نوید شاهد
گلف - دیلی تلگراف: حماس ثابت کرد که قدرت ضربه زدن به اسرائیل را دارد
دیلی تلگراف: حماس ثابت کرد که قدرت ضربه زدن به اسرائیل را دارد
جاناتان فرزیگر" کارشناس اندیشکده "شورای آتلانتیک" در مقاله ای در روزنامه "دیلی تلگراف" تاکید کرد که به رغم حملات شدید جنگنده های اسرائیلی به نوار غزه و بجای ماندن ویرانی گسترده در این باریکه، جنبش حماس ثابت کرد که قادر به ضربه زدن به "اسرائیل" است.
ایسنا
گلف - اگر ولایت نداشته باشید، عبادتان مورد قبول درگاه خداوند نمی شود
اگر ولایت نداشته باشید، عبادتان مورد قبول درگاه خداوند نمی شود
نوید شاهد – شهید «خسرو عربیان» در وصیت نامه اش می نویسد: «انسان اگر ولایت نداشته باشد، هیچ عبادتش قبول نیست. چون خداوند، انسان را مکلف می‎ کند که حکم خدا، رسولش و ولی امرش را اطاعت کند. یعنی حکم امام حکم خداست و ما هم بنده خداییم.» نوید شاهد سمنان در سالگرد ولادت، شما را به مطالعه وصیت این شهید ...
نوید شاهد
گلف - شفاعت کسی را خواهم کرد که راه مرا ادامه دهد
شفاعت کسی را خواهم کرد که راه مرا ادامه دهد
نوید شاهد – خواهر شهید «خسرو عربیان» نقل می کند: «از او سؤال کردم: در آن دنیا شفاعت چه کسی را می کنی؟ در پاسخ گفت: شفاعت کسی را خواهم کرد که راه مرا ادامه دهد.» نوید شاهد سمنان در سالگرد ولادت، شما را به مطالعه زندگی این شهید گرانقدر دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - محمد رضا ؛ شهیدی که در خوزستان به شهادت رسید
محمد رضا ؛ شهیدی که در خوزستان به شهادت رسید
شهید "محمدرضا سهرابی"، به عنوان افسر ژاندارمری در جبهه حضور یافت و در بیست و ششم فروردین 1365 در منطقه خوزستان به شهادت رسید. نوید شاهد خراسان شمالی گذری بر زندگی این شهید گرانقدر داشته است که در ادامه می خوانید.
نوید شاهد
گلف - ارسلان 3 روز با پای مجروح به عملیات ادامه داد
ارسلان 3 روز با پای مجروح به عملیات ادامه داد
شهید ارسلان گودرزی از شهدای عملیات الی بیت المقدس یا همان آزادسازی خرمشهر است. وی که سال 1339 در الیگودرز به دنیا آمد، 19 اردیبهشت ماه 1361 در جریان عملیات آزادسازی خرمشهر به شهادت رسید. متنی که پیش رو دارید، از زبان گودرز گودرزی برادر وی تقدیم حضورتان می شود.
جوان آنلاین
گلف - 35 سال در حسرت وصال دوستان شهیدش ذره ذره سوخت
35 سال در حسرت وصال دوستان شهیدش ذره ذره سوخت
برای همکلامی و دیدار با خانواده شهید علی حصارکی بار دیگر به استان البرز می روم. این بار هم قرار است با خواهران شهید علی حصارکی همکلام شوم. شهید علی حصارکی تنها سه ماه مانده به پایان خدمت سربازی اش در ارتش از ناحیه پا در سنندج به شدت مجروح و جانباز می شود. علی 35 سال با یک پا و عوارض شیمیایی ریه ...
جوان آنلاین
گلف - ای منافقین و ضدانقلاب! هر چقدر دست به ترور بزنید بازهم ما ایستاده ایم
ای منافقین و ضدانقلاب! هر چقدر دست به ترور بزنید بازهم ما ایستاده ایم
نویدشاهد - شهیده صیاد ناهد همسر شهید خدادادی در مورد سخنرانی کوبنده این شهید بزرگورار در خصوص شهادت شهیدان باهنر و رجایی، گفت: شهادت این دو شهید بزرگوار مردم مقاوم ایران را عزادار کرد، در سومین روز درگذشت آن شهدای والامقام قرار شد در میدان اصلی شهر سخنرانی توسط حاج آقا خدادادی برگزار شود، و من نیز ...
نوید شاهد
گلف - «دوشادوش رزمندگان»
«دوشادوش رزمندگان»
نوید شاهد - دوشادوش رزمندگان عنوان کتابی است که به تاریخ شفاهی دوران دفاع مقدس «رستم میقانی» از جانبازان و فرماندهان دوران دفاع مقدس پرداخته است.
نوید شاهد
گلف - هفت عنوان کتاب تاریخ شفاهی و اسنادی دفاع مقدس در کرمانشاه رونمایی شد
هفت عنوان کتاب تاریخ شفاهی و اسنادی دفاع مقدس در کرمانشاه رونمایی شد
نوید شاهد- همزمان با سراسر کشور به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر هفت عنوان کتاب تاریخ شفاهی و اسنادی دفاع مقدس با حضور مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه، نماینده ولی فقیه در قرارگاه نجف اشرف، رییس حوزه هنری و معاونت فرهنگی شهرداری در کرمانشاه رونمایی شد.
نوید شاهد
گلف - تصاویر| دیدار معاون فرهنگی بنیاد شهید کرمان با خانواده شهیدان "اختراعی، طالبی زاده و حکیمی پور"
تصاویر| دیدار معاون فرهنگی بنیاد شهید کرمان با خانواده شهیدان "اختراعی، طالبی زاده و حکیمی پور"
نوید شاهد - «محمد اسدی» معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کرمان به همراه مدیرکل حفظ آثار با خانواده شهیدان "علیرضا اختراعی"، حسین طالبی زاده سردری" و "محمد حکیمی پور داورانی" دیدار کرد.
نوید شاهد
گلف - دیدار معاون فرهنگی بنیاد شهید کرمان با خانواده شهیدان "اختراعی، طالبی زاده و حکیمی پور"
دیدار معاون فرهنگی بنیاد شهید کرمان با خانواده شهیدان "اختراعی، طالبی زاده و حکیمی پور"
نوید شاهد - «محمد اسدی» معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کرمان به همراه مدیرکل حفظ آثار با خانواده شهیدان "علیرضا اختراعی"، حسین طالبی زاده سردری" و "محمد حکیمی پور داورانی" دیدار کرد.
نوید شاهد
گلف - هرکجا که تقدیر الهی بود مرا آنجا دفن کنید
هرکجا که تقدیر الهی بود مرا آنجا دفن کنید
نوید شاهد_ غریب بر چهار است که از شهادت شهید مدافع حرم سردار «شعبان نصیری» می گذرد. از این رو پایگاه خبری نوید شاهد تهران بزرگ در ادامه وصیتنامه این شهید والامقام را برای علاقه مندان منتشر می کند.
نوید شاهد
بیشتر