اخبار
گلف - مادر هر بار خبر شهادت فرزندانش را شنید سجده کرد
مادر هر بار خبر شهادت فرزندانش را شنید سجده کرد
مادرم همیشه می گفت من شما را بدون وضو شیر ندادم. این حرف برای امروز که همه خانه ها به آب دسترسی دارند کار ساده ای به نظر می آید، اما در گذشته که مردم مجبور بودند از چشمه آب بیاورند و درآن سرما و برف برای تأمین آب مورد نیازشان فاصله زیادی را طی کنند کار سختی بود. مادرم به این امر توجه داشت و هنگام ...
جوان آنلاین
گلف - بزرگترین پشتوانه و سرمایه برای نیروی انتظامی اعتبار مردم است
بزرگترین پشتوانه و سرمایه برای نیروی انتظامی اعتبار مردم است
نوید شاهد - مسئول اداره امور ایثارگران فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: بزرگترین پشتوانه و سرمایه برای نیروی انتظامی اعتبار مردم است و این آرامش، امنیت و آسایش کنونی ما در جامعه به برکت ایثار و از خود گذشتگی و خون سرخ شهدای عرصه نظم و امنیت است.
نوید شاهد
گلف - نیروی الهی در وجود رزمندگان 
نیروی الهی در وجود رزمندگان 
نوید شاهد - شهید "قنبر خادمی اردکانی" فروردین سال 1339 در سپیدان به دنیا آمد. مادرش در خاطره ای می گوید: آخرین مرخصی که به خانه آمد به او گفتم: حال که برای بار سوم به جبهه رفته ای و خداوند تو را سالم به ما بازگردانده است، دِینت را به اسلام ادا کرده ای و دیگر به جبهه نرو. او مکثی کرد و... متن کامل ...
نوید شاهد
گلف - شهادت هدیه ی الهی
شهادت هدیه ی الهی
نوید شاهد - شهید "قنبر خادمی اردکانی" در وصیت نامه خود می نویسد: براى چهارمین بار است كه با ایده خودم و عشق به اسلام و انقلاب پا به جبهه حق علیه باطل گذاشتم چون خون من از خون دیگران با ارزشتر نخواهد بود. متن کامل وصیت این شهید بزرگوار را در نوید شاهد بخوانید.
نوید شاهد
گلف - اجازه شایعه پراکنی برضد اسلام را ندهید
اجازه شایعه پراکنی برضد اسلام را ندهید
نوید شاهد_ در وصیت نامه شهید اسدالله رستمی آمده است: به هیچ وجه به شایعه سازان و شایعه پراکنان اجازه ندهید بر ضد اسلام عزیز شایعه پراکنی كنند و اگر چنین باشد حق شهیدان را ضایع خواهید كرد.
نوید شاهد
گلف - خاطره/دو عاشق
خاطره/دو عاشق
نوید شاهد - همرزم شهید"صحنعلی تاراس "خاطره ای را از ایشان نقل می کند که بیانگر چگونگی لحظه شهادتش است. نوید شاهد خوزستان شما را به مطالعه بخشی از خاطرات دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - برات شهادتش را از امام رضا گرفت
برات شهادتش را از امام رضا گرفت
نوید شاهد - خواهر شهید "محمد اسلامی نسب" در خاطره ای می گوید: «محمد فرمانده گردان امام رضا بود و عاشق امام رضا(علیه السلام). مدت زیادی نبود که از مشهد و زیارت امام رضا(ع) برگشته بود، اما ناگهان تصمیم گرفت برای زیارت بر گردد...»
نوید شاهد
گلف - هدف و فلسفه وجودی زندگی انسان ها حرکت به سمت کمال است
هدف و فلسفه وجودی زندگی انسان ها حرکت به سمت کمال است
نویدشاهد - سعید اوحدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در سفر یک روزه خود به استان گیلان در مراسم تفاهم نامه ساماندهی گلزارهای شهدا در استانداری گیلان گفت: هدف و فلسفه وجودی زندگی انسان ها حرکت به سمت کمال است و در این مسیر فرصت ها و موقعیت هایی برای انسان به وجود می آید و امروز تلاش می کنیم ...
نوید شاهد
گلف - خاطره/دعای مادر
خاطره/دعای مادر
نوید شاهد - همرزم شهید"محمد ایقان"خاطره ای را از ایشان نقل می کند که حاکی ازاحترام به والدین است. نوید شاهد خوزستان شما را به مطالعه بخشی از خاطرات دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - شهیدی از ارتفاعات کانی مانگا
شهیدی از ارتفاعات کانی مانگا
نوید شاهد - شهید "سید نورالله موسوی" در وصیتنامه اش می نویسد: «مادر جان سلام علیکم تو را به فاطمه زهرا(س) قسم می دهم که بر شهادت من گریه نکنید. افتخار کن که فرزندت به راه امام خمینی شهید شد. »
نوید شاهد
گلف - آلبوم عکس/شهید غلامعلی اسد
آلبوم عکس/شهید غلامعلی اسد
نوید شاهد- شهید"غلامعای اسد" دوم دی 1348در شهرستان دزفول به دنیا آمد و یکم تیر 1366در شلمچه در هنگام انجام مأموریت بر اثر سانحه رانندگی به شهادت رسید.آنچه می بینید تصاویری است که تا به حال از این شهید گرانقدر دیده نشده است.
نوید شاهد
گلف - آرزوی شهادتی زیبا
آرزوی شهادتی زیبا
نوید شاهد - شهید "نورالله نوربخش" خرداد سال 1338 در خانواده ای مذهبی و کشاورز به دنیا آمد. برادرش در خاطره ای می گوید: یک روز همه دور هم جمع شده بودیم و تلویزیون تماشا می کردیم. نورالله هم به مرخصی آمده بود که ...»
نوید شاهد
گلف - خون شهادتم، حنای دامادیم
خون شهادتم، حنای دامادیم
نوید شاهد - شهید "نورالله نوربخش" در وصیت نامه خود می نویسد: «امیدوارم که اگر روزی خداوند بزرگ شهادت را نصیبم نمود ناراحت نباشید که برایم حنابندان نگرفتی چون می دانم که اگر لایق باشم و...» متن کامل وصیت نامه این شهید بزرگوار را در نوید شاهد بخوانید.
نوید شاهد
گلف - شهادت بر فراز ارتفاعات مریوان
شهادت بر فراز ارتفاعات مریوان
نوید شاهد - این بار به مناسبت سالگرد شهادت شهید "روح اله پیرامون" ، نوید شاهد زندگینامه این شهید والامقام را منتشر نمود که مخاطبین را به دیدن آن دعوت می کنیم.
نوید شاهد
گلف - فرمانده ای بی باک از دیار دلیران
فرمانده ای بی باک از دیار دلیران
نوید شاهد_ شهید یوسف رضا ابوالفتحی مجاهدی دلیر، بی باک و متعهد بود که تمام 21 سال خدمت خود به جز رضایت باری تعالی هدفی دیگر نداشت.
نوید شاهد
گلف - خاطره/خشنودی خداوند
خاطره/خشنودی خداوند
نوید شاهد - برادر شهید"اکبر هیکل"خاطره ای را از ایشان نقل می کند که حاکی از مردم دداری و تواضع ایشان است. نوید شاهد خوزستان شما را به مطالعه بخشی از خاطرات دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - خاطره/قرائت قـرآن
خاطره/قرائت قـرآن
نوید شاهد - همرزم شهید"یونس ستونه" خاطره ای را از ایشان نقل می کند که یادآور روزهای مدیرت ایشان و چگونه فراگیری قرآن است. نوید شاهد خوزستان شما را به مطالعه بخشی از خاطرات دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - خاطره/نیروی فعال فرهنگی
خاطره/نیروی فعال فرهنگی
نوید شاهد - همرزم شهید"علیرضا بهلول" خاطره ای را از ایشان نقل می کند که حاکی از فعالیتهای فرهنگی ایشان است. نوید شاهد خوزستان شما را به مطالعه بخشی از خاطرات دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - اول بسیجی، بعد پاسدار
اول بسیجی، بعد پاسدار
نوید شاهد - در خاطره ای از شهید مدافع حرم "محمدمهدی فریدونی" آمده است: «محمدمهدی پیش از اینکه پاسدار باشد، بسیجی بود. وقتی از او می پرسیدم در تهران چه می کند، با همان لبخند همیشگی جواب می داد و...» متن کامل خاطره این شهید بزرگوار را در نوید شاهد بخوانید.
نوید شاهد
گلف - شربت شهادت
شربت شهادت
نوید شاهد - همرزم شهید "عباس کشاورز دوست" در خاطره ای می گوید: «سی و یکم خردادماه 1363 بود. همه در سنگر نشسته بودیم که عباس وارد سنگر شد و مقداری شربت در دست داشت که گفت...» متن کامل خاطره این شهید بزرگوار را در نوید شاهد بخوانید.
نوید شاهد
گلف - خاطره/محکم و استوار
خاطره/محکم و استوار
نوید شاهد - همرزم شهید"محمد ناصری" خاطره ای را از ایشان نقل می کند که حاکی از روحیه قوی ایشان است. نوید شاهد خوزستان شما را به مطالعه بخشی از خاطرات دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - برای رسیدن به موفقیت و پیروزی "وحدت" را حفظ کنید
برای رسیدن به موفقیت و پیروزی "وحدت" را حفظ کنید
نوید شاهد - شهید "مهدی کوچکعلی" در بخشی از وصیت نامه اش آورده است: «از شما می خواهم آهنگ این انقلاب را نگه دارید، برای نگه داشتن این انقلاب دست در دست هم داده، تا این انقلاب همیشه سرافراز و پا برجا بماند.»
نوید شاهد
گلف - "غلامحسن" در سردشت به شهادت رسید
"غلامحسن" در سردشت به شهادت رسید
نوید شاهد - شهید "غلامحسن بالانده" یکی از شهدای دوران دفاع مقدس شهرستان بهارستان است که در بیست و پنجم مهرماه سال1366 به شهادت رسیده است. نوید شاهد شهرستان های استان تهران نگاهی به زمانه این شهید والامقام داشته است که در ادامه می خوانید.
نوید شاهد
گلف - وصیت به همسر؛ درس شجاعت و شهامت را به فرزندم بیاموزی
وصیت به همسر؛ درس شجاعت و شهامت را به فرزندم بیاموزی
نود شاهد - شهید"محمد اتابکی" در قسمت سوم وصیت نامه خطاب به همسرش نوشته است: «از فرزند عزیزم خوب مواظبت کنی و او را مانند اسمش سمیه که یکی از جهادگران راه خدا می باشد بزرگ کنی و درس شجاعت و شهامت را به او یاد دهی تا یاری کننده راه من باشد.»
نوید شاهد
گلف - رمز پیروزی اسلام «قرب الهی» است
رمز پیروزی اسلام «قرب الهی» است
نود شاهد - شهید"محمد اتابکی" در قسمت دوم وصیت نامه اش آورده است: «همیشه به یاد شهدای دشت کربلا و کربلای ایران در مجالس عمومی و اسلامی و دعای کمیل و توسل و دیگر دعاها شرکت کنید. زیرا راه نزدیک به الله و رمز پیروزی های اسلام بر کفر همین ها هستند.»
نوید شاهد
گلف - «حکم جهاد»
«حکم جهاد»
نود شاهد - شهید"محمد اتابکی" در قسمت اول وصیت نامه اش آورده است: «راهی که به رهبری امام ما را از منجلاب کبر و حسد و فساد بیرون آورد، راه الله را که همان راه مستقیم است به ما شناساند که در راه الله جهاد کنیم.»
نوید شاهد
گلف - امداد غیبی و آتشی سنگین بر سر عراقی ها
امداد غیبی و آتشی سنگین بر سر عراقی ها
نوید شاهد - همرزم شهید "مهدی زارع" در خاطره ای می گوید: فردای همان روز خط مقدم آرام تر شده بود، قدم زنان مسافتی را رفت اما هرچه می رفت اصلا اثری از نیروهای کمکی نمی دید...» متن کامل خاطره این شهید بزرگوار را در نوید شاهد بخوانید.
نوید شاهد
گلف - آماده شهادت
آماده شهادت
نوید شاهد - یکی از همرزمان شهید "محمداسلامی نسب" در خاطره ای می گوید: «منطقه وضعیت خوبی نداشت، پستی و بلندی داشت و آب گرفتگی، از آن طرف هم به تجهیزات دشمن در منطقه افزوده می شد...» متن کامل خاطره این شهید بزرگوار را در نوید شاهد بخوانید.
نوید شاهد
گلف - رییس جمهوری درگذشت مادر شهیدان «طایفه رشیدی» را تسلیت گفت
رییس جمهوری درگذشت مادر شهیدان «طایفه رشیدی» را تسلیت گفت
رییس جمهوری در پیامی با تسلیت درگذشت حاجیه خانم «لیلی ده رضایی» مادر گرامی شهیدان گرانقدر «عیدمحمد، خیرمحمد و پیرمحمد طایفه رشیدی»، گفت: این مادر فداکار فراق عزیزان خود را با بزرگواری و در کمال اخلاص تحمل کرد و نام و یادش را در فرهنگ ایثار و شهادت برای همیشه ماندگار کرد.
نوید شاهد
گلف - ایثار و شهامت شهدا در کلام قابل وصف نیست
ایثار و شهامت شهدا در کلام قابل وصف نیست
مدیرکل بنیاد استان ایلام گفت: ایثار و شهامت شهدا در کلام قابل وصف نیست ولی می توان با تأسی به سیره و منش آنان و بیان رشادتهایشان، راهشان را ادامه داد.
ایسنا
گلف - دفاع مقدس همچون دریاست
دفاع مقدس همچون دریاست
نوید شاهد - نویسنده کتاب «مردانی حوالی خورشید» عنوان کرد: دفاع مقدس و انقلاب همچون دریاست و دریا، مردارها را پس می زند و بیرون می اندازد و قلم های مسموم دیر یا زود از اذهان انقلابی و مقاومت مدار خارج می شود؛ اما وجود اندیشه های آگاه با قدرت تشخیص بالا در شناسایی و طرد این گونه نوشتارها الزامی است.
نوید شاهد
گلف - امور ورزشی و اردویی در استانها تقویت می شود
امور ورزشی و اردویی در استانها تقویت می شود
نوید شاهد – معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه شورای مدیران این معاونت که با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان فارس برگزار گردید، برتقویت و اهتمام به امور ورزشی و اردویی در استانها تاکید کرد و افزود: در سطح کشوری بستر خوبی برای این منظور فراهم است و می توانیم از این امکان برای ...
نوید شاهد
گلف - روح ایثار در قشر متخصص کشور تبلور دارد
روح ایثار در قشر متخصص کشور تبلور دارد
نوید شاهد - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: ایثار کادر درمان تداعی کننده ایثار رزمندگان دوران دفاع مقدس است و تلاش کادر درمانی در چند ماه گذشته نشان داد ایثار در بین افراد متخصص بیشتر تبلور دارد.
نوید شاهد
گلف - نگاهی به زندگی شهید قلاویزان
نگاهی به زندگی شهید قلاویزان
نوید شاهد - شهید "ابراهیم بهادری زاده" چهارم مهر ماه 1346 در شهرستان میناب متولد شد. به همین مناسبت برگی از زندگینامه این شهید والامقام برای علاقه مندان به فرهنگ ایثار و شهادت منتشر می گردد.
نوید شاهد
گلف - برگی از زندگی یک سرباز ؛شهید "شیرعلی باقرزاده "
برگی از زندگی یک سرباز ؛شهید "شیرعلی باقرزاده "
نوید شاهد - شهید "شیرعلی باقرزاده همایی " از شهدای سرباز هرمزگانی ، یکم مهر 1339 در روستای فارغان از توابع شهرستان حاجی آباد متولد شد. به همین مناسبت برگی از زندگینامه این شهید والامقام برای علاقه مندان به فرهنگ ایثار و شهادت منتشر می گردد.
نوید شاهد
گلف - شهدای مدافعان حرم از پیشگامان راه عشق و ایثار و شهادت هستند
شهدای مدافعان حرم از پیشگامان راه عشق و ایثار و شهادت هستند
سردار «مجید خراسانی» مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم «محمد بلباسی» در قائمشهر گفت: مدافعان حرم از پیشگامان راه عشق و ایثار و شهادت مى باشند که با بصیرت شان مسیر تعالی را بدرستی انتخاب و به موقع عمل کردند.
نوید شاهد
گلف - شرط ازدواج شهید "عبدالحمید باقرزاده"
شرط ازدواج شهید "عبدالحمید باقرزاده"
نوید شاهد - شهید "عبدالحمید باقرزاده" از شهدای سرباز استان هرمزگان در دوران دفاع مقدس است که یکم مهرماه 1340 در شهرستان بندرعباس متولد شد به همین مناسبت یک خاطره از زبان مادر این شهید والامقام برای علاقه مندان منتشر می گردد.
نوید شاهد
گلف - شرط ازدواج شهید "عبدالحمید باقرزاده "
شرط ازدواج شهید "عبدالحمید باقرزاده "
نوید شاهد - شهید "عبدالحمید باقرزاده " از شهدای سرباز استان هرمزگان در دوران دفاع مقدس است که یکم مهرماه 1340 در شهرستان بندرعباس متولد شد به همین مناسبت یک خاطره از زبان مادر این شهید والامقام برای علاقه مندان منتشر می گردد.
نوید شاهد
بیشتر