اخبار
گلف - خوابی که تعبیر شد
خوابی که تعبیر شد
وقتی علت حال عجیب محسن را پرسیدم، با بغض گفت: «آن موقع که برادرت علی شهید نشده بود، فرمانده تیپ بود و به خاطر مسؤولیتم اجازه نمی داد به خط مقدم بروم. الان هم که فرمانده تیپ شده ام، به هیچ وجه اجازه رفتن به خط رو به من نمی دهند…»
ایسنا
گلف - اوحدی: بیش از 140 نفر در راه مبارزه با بیماری کرونا شهید شده اند/ ابلاغ آیین نامه شهدای سلامت با عنوان "در حکم شهید"
اوحدی: بیش از 140 نفر در راه مبارزه با بیماری کرونا شهید شده اند/ ابلاغ آیین نامه شهدای سلامت با عنوان "در حکم شهید"
سعید اوحدی در برنامه تلویزیونی "دستخط" درباره چگونگی انتخاب به عنوان رئیس بنیاد شهید، مظلومیت خانواده شهدی مدافع حرم، آیین نامه شهدای سلامت و شهادت مدفعین سلامت و همچنین ناگفته های فاجعه منا توضیحاتی داد.
تسنیم
گلف - عکس/ همایش بین المللی لشکر فاطمیون
عکس/ همایش بین المللی لشکر فاطمیون
همزمان با روز ملی مقاومت،همایش بین المللی لشکر فاطمیون پنجشنبه 23 مرداد 99با حضور چهره های مقاومت منطقه و سخنرانی آیت الله شیخ عیسی قاسم و مدیحه سرایی سید مهدی رسولی در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
مشرق نیوز
گلف - نجات از شر فتنه های دشمن، نیازمند بازخوانی فرهنگ دفاع مقدس
نجات از شر فتنه های دشمن، نیازمند بازخوانی فرهنگ دفاع مقدس
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: برای ساختن و آبادانی کشور، عبور از بحران های پیش رو و از همه مهمتر نجات از شر فتنه های دشمنان نیازمند بازبینی و بازخوانی فرهنگ دفاع مقدس هستیم و امروز چهل سالگی دفاع مقدس یک فرصت ارزشمند است.
ایسنا
گلف - امضای تفاهم نامه 2500 شغل برای ایثارگران لرستان
امضای تفاهم نامه 2500 شغل برای ایثارگران لرستان
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور امضای تفاهم نامه تأمین زمین و ساخت 3000 واحد مسکونی و ایجاد 2500 شغل به منظور ساماندهی اشتغال و کارآفرینی ایثارگران به استان لرستان سفر کرد.
ایسنا
گلف - هنر نیروی قدس «میلاد قدرت» است/ انتقام خون حاج قاسم دیر یا زود گرفته خواهد شد
هنر نیروی قدس «میلاد قدرت» است/ انتقام خون حاج قاسم دیر یا زود گرفته خواهد شد
فرمانده سپاه گفت: دشمنان بدانند که هیچ کجا، بدون همه جا امن نیست؛ آنان با شهادت حاج قاسم منبعی دائمی از تولید خطر را برای خود ایجاد کردند و سرانجام این انتقام دیر یا زود گرفته خواهد شد.
مشرق نیوز
گلف - سردار شهسواری: شاخصه های دفاع مقدس باید بازشناسی شوند
سردار شهسواری: شاخصه های دفاع مقدس باید بازشناسی شوند
فرمانده سپاه شهدای استان آذربایجان غربی گفت:در تمام ادوار انقلاب اسلامی شاهد سلحشوری مردم این استان بوده ایم که در برابر ضدانقلاب و دشمنان ایستاده اند و دفاع می کنند.دوران دفاع مقدس در آذربایجان غربی به پایان نرسیده است.
ایسنا
گلف - مکتب حاج قاسم خط کشی جناحی نداشت
مکتب حاج قاسم خط کشی جناحی نداشت
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت:حاج قاسم دنبال مچ گیری نبود بلکه دستگیری از مردم را دنبال می کرد و هر جا مردم به کمک وی نیاز داشتند به یاری آن ها می شتافت.
ایسنا
گلف - تشکل های شاهد و ایثارگر پیشران فعالیت های بنیاد شهید برای رسیدن به اهداف هستند
تشکل های شاهد و ایثارگر پیشران فعالیت های بنیاد شهید برای رسیدن به اهداف هستند
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: تشکل ها به عنوان مهمترین و موثرترین مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند و ما باید دست همکاری را به سمت تشکل های شاهد و ایثارگر دراز کنیم و تشکل ها پیشران فعالیت های بنیاد برای رسیدن به اهداف این مجموعه هستند.
ایسنا
گلف - زندگینامه مجتهد بی نشان ،شهید آیت الله محمد صادق صدوق گلپایگانی
زندگینامه مجتهد بی نشان ،شهید آیت الله محمد صادق صدوق گلپایگانی
نوید شاهد -بعد از وفات تربت ما در زمین مجوی ، در سینه های مردم عارف مزار ماست؛.... پدرش روحانی عالیقدر مرحوم حاج شیخ «فرج الله تیکنی » که در علم و عمل، به ویژه تقوا، زبان زد خاص و عام بود. مادری پرهیزکار و اهل درایت داشت. پدرش می گفت: «علاقه دارم همه فرزندانم خدمت گزار دین و امام زمان )ارواحنا ...
نوید شاهد
گلف - زندگینامه شهید بی نشان ، آیت الله محمد صادق صدوق گلپایگانی
زندگینامه شهید بی نشان ، آیت الله محمد صادق صدوق گلپایگانی
نوید شاهد -بعد از وفات تربت ما در زمین مجوی ، در سینه های مردم عارف مزار ماست؛.... پدرش روحانی عالیقدر مرحوم حاج شیخ «فرج الله تیکنی » که در علم و عمل، به ویژه تقوا، زبان زد خاص و عام بود. مادری پرهیزکار و اهل درایت داشت. پدرش می گفت: «علاقه دارم همه فرزندانم خدمت گزار دین و امام زمان )ارواحنا ...
نوید شاهد
گلف - توضیحاتی درباره ساماندهی نقاشی دیواری ها و اجرای دیوارنگاری های جدید شهدا در تهران
توضیحاتی درباره ساماندهی نقاشی دیواری ها و اجرای دیوارنگاری های جدید شهدا در تهران
مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با توجه به گذشت زمان و تأثیر عوامل جوی، اقلیمی و فرسایشی بر بعضی از دیوارنگاری ها و ضرورت بهسازی آنها و همچنین لزوم طراحی و اجرای دیوارنگاری های با مصادیق و موضوعات جدید توافق نامه ای بین اداره کل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ...
ایسنا
گلف - عوامل حوزه درمان در دفاع مقدس و جهادگران سلامت تجلیل می شوند
عوامل حوزه درمان در دفاع مقدس و جهادگران سلامت تجلیل می شوند
در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، همایش تجلیل از عوامل حوزه درمان در دفاع مقدس و جهادگران سلامت و پزشکان و پرستاران پیشکسوت دوران دفاع مقدس  و مدافعان سلامت در آذربایجان غربی برگزار می شود.
ایسنا
گلف - پیام منافقین به شهیده صدیقه رودباری
پیام منافقین به شهیده صدیقه رودباری
رئیس بسیج جامعه زنان استان سمنان گفت: جشنواره «شیر زنان کویر» با رویکردهای مختلف و تولید مستند جایگاه زنان در هشت سال دفاع مقدس در استان سمنان در دستور کار قرار دارد و طرح اهدای خون شیر زنان کویر از مهم ترین برنامه های این جشنواره است که در استان سمنان اجرایی شد.
ایسنا
گلف - شهادت با تاریخ تشیع پیوند دارد/شهید حججی نماد شهدای مدافع حرم است
شهادت با تاریخ تشیع پیوند دارد/شهید حججی نماد شهدای مدافع حرم است
دکتر سید عباس صالحی، در هفتمین هفته از اجرای طرح ملی سه شنبه های تکریم، با بیان اینکه شهادت با تاریخ تشیع پیوند خورده است، به جایگاه شهدای مدافع حرم اشاره کرد و شهید محسن حججی را نماد این شهدا خواند.
ایسنا
گلف - «بانوی قرن» رونمایی شد
«بانوی قرن» رونمایی شد
مراسم رونمایی کتاب «بانوی قرن» هم زمان با صدمین سال ولادت مادر شهیدان حسن، عباس و امیر اسماعیل زاده در مشهد مقدس برگزار شد.
ایسنا
گلف - امضای تفاهم نامه تامین مسکن برای 2200 ایثارگر همدانی و ایجاد اشتغال برای 2000 نفر از ایثارگران
امضای تفاهم نامه تامین مسکن برای 2200 ایثارگر همدانی و ایجاد اشتغال برای 2000 نفر از ایثارگران
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به منظور امضای تفاهم نامه تامین مسکن برای 2200 نفر و ایجاد اشتغال برای 2000 نفر از ایثارگران استان همدان به این استان سفر کرد.
ایسنا
گلف - سینما بدون قهرمان دوام نمی آورد /مرز بین فیلم جنگی را با دفاع مقدس مشخص کنیم
سینما بدون قهرمان دوام نمی آورد /مرز بین فیلم جنگی را با دفاع مقدس مشخص کنیم
فیلمنامه نویس و کارگردان بوشهری با اشاره به صنعت فیلم سازی کشور می گوید: صنعت سینما علاوه بر اینکه به شدت گران، سخت و دشوار است؛ هم در عرصهء تولید و حواشیِ گریزناپذیر آن و هم در مرحلهء پخش و اکران، مشکلات متعددی را به دوش سازنده تحمیل می کند.
ایسنا
گلف - چرایی و ضرورت پژوهش در عرصه دفاع مقدس و مقاومت
چرایی و ضرورت پژوهش در عرصه دفاع مقدس و مقاومت
دفاع مقدس و مقاومت به عنوان یک تجربه گران بها و واقعی در تاریخ نه چندان دور این کشور، دارای ویژگی ها و مؤلفه هایی است که مایه برون رفت جامعه از مشکلات و معضلات خواهد بود. برخورداری امروزی از ویژگی ها و مؤلفه های آن دوران شکوهمند برای برون رفت از مشکلات و معضلات، مستلزم پژوهش های همه جانبه درباره ...
ایسنا
گلف - گرامیداشت حماسه  مقاومت جزیره خارک در دفاع مقدس
گرامیداشت حماسه  مقاومت جزیره خارک در دفاع مقدس
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، مراسم  گرامیداشت حماسه  مقاومت جزیره خارک در دفاع مقدس با بیش از 2700 بار بمباران توسط رژیم بعث عراق را برگزار می کند.
ایسنا
گلف - شهید بروجردی و ماجرای توبه یکی از عناصر کومه له
شهید بروجردی و ماجرای توبه یکی از عناصر کومه له
سه نفر از عناصر کومه له داخل شهر بانه با اسلحه و تجهیزات دستگیر شدند. چند شب قبل از دستگیری این افراد، چند ترور داخل شهر شده بود. شواهد نشان می داد که همین افراد ترورها را انجام داده اند. پس از تشکیل پرونده، یک قاضی برای صدور حکم از سنندج به بانه آورده شد
ایسنا
گلف - دیر رسیده بودیم، حرم را با خاک یکسان می کردند/دنبال شهادت نروید، به فکر انتقام باشید
دیر رسیده بودیم، حرم را با خاک یکسان می کردند/دنبال شهادت نروید، به فکر انتقام باشید
فرمانده و مجری عملیات شکست حصر سامرا بود. این عملیات را چنان دقیق و هوشمندانه طرح ریزی کرده بود که نتیجه داد. شهید حسین پور در این باره می گوید :«اگر یک ساعت دیرتر رسیده بودیم، حرم را باخاک یکسان می کردند.»
تسنیم
گلف - پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان «حسینی نسب»
پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان «حسینی نسب»
معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه خانم کبری گودرزی» مادر گرامی شهیدان معزز «سیدعباس، سیدحسن و سیدعلی حسینی نسب» را تسلیت گفت.
ایسنا
بیشتر