اخبار
گلف - مادر هر بار خبر شهادت فرزندانش را شنید سجده کرد
مادر هر بار خبر شهادت فرزندانش را شنید سجده کرد
مادرم همیشه می گفت من شما را بدون وضو شیر ندادم. این حرف برای امروز که همه خانه ها به آب دسترسی دارند کار ساده ای به نظر می آید، اما در گذشته که مردم مجبور بودند از چشمه آب بیاورند و درآن سرما و برف برای تأمین آب مورد نیازشان فاصله زیادی را طی کنند کار سختی بود. مادرم به این امر توجه داشت و هنگام ...
جوان آنلاین
گلف - بزرگترین پشتوانه و سرمایه برای نیروی انتظامی اعتبار مردم است
بزرگترین پشتوانه و سرمایه برای نیروی انتظامی اعتبار مردم است
نوید شاهد - مسئول اداره امور ایثارگران فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: بزرگترین پشتوانه و سرمایه برای نیروی انتظامی اعتبار مردم است و این آرامش، امنیت و آسایش کنونی ما در جامعه به برکت ایثار و از خود گذشتگی و خون سرخ شهدای عرصه نظم و امنیت است.
نوید شاهد
گلف - نیروی الهی در وجود رزمندگان 
نیروی الهی در وجود رزمندگان 
نوید شاهد - شهید "قنبر خادمی اردکانی" فروردین سال 1339 در سپیدان به دنیا آمد. مادرش در خاطره ای می گوید: آخرین مرخصی که به خانه آمد به او گفتم: حال که برای بار سوم به جبهه رفته ای و خداوند تو را سالم به ما بازگردانده است، دِینت را به اسلام ادا کرده ای و دیگر به جبهه نرو. او مکثی کرد و... متن کامل ...
نوید شاهد
گلف - شهادت هدیه ی الهی
شهادت هدیه ی الهی
نوید شاهد - شهید "قنبر خادمی اردکانی" در وصیت نامه خود می نویسد: براى چهارمین بار است كه با ایده خودم و عشق به اسلام و انقلاب پا به جبهه حق علیه باطل گذاشتم چون خون من از خون دیگران با ارزشتر نخواهد بود. متن کامل وصیت این شهید بزرگوار را در نوید شاهد بخوانید.
نوید شاهد
گلف - اجازه شایعه پراکنی برضد اسلام را ندهید
اجازه شایعه پراکنی برضد اسلام را ندهید
نوید شاهد_ در وصیت نامه شهید اسدالله رستمی آمده است: به هیچ وجه به شایعه سازان و شایعه پراکنان اجازه ندهید بر ضد اسلام عزیز شایعه پراکنی كنند و اگر چنین باشد حق شهیدان را ضایع خواهید كرد.
نوید شاهد
گلف - خاطره/دو عاشق
خاطره/دو عاشق
نوید شاهد - همرزم شهید"صحنعلی تاراس "خاطره ای را از ایشان نقل می کند که بیانگر چگونگی لحظه شهادتش است. نوید شاهد خوزستان شما را به مطالعه بخشی از خاطرات دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - برات شهادتش را از امام رضا گرفت
برات شهادتش را از امام رضا گرفت
نوید شاهد - خواهر شهید "محمد اسلامی نسب" در خاطره ای می گوید: «محمد فرمانده گردان امام رضا بود و عاشق امام رضا(علیه السلام). مدت زیادی نبود که از مشهد و زیارت امام رضا(ع) برگشته بود، اما ناگهان تصمیم گرفت برای زیارت بر گردد...»
نوید شاهد
گلف - هدف و فلسفه وجودی زندگی انسان ها حرکت به سمت کمال است
هدف و فلسفه وجودی زندگی انسان ها حرکت به سمت کمال است
نویدشاهد - سعید اوحدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در سفر یک روزه خود به استان گیلان در مراسم تفاهم نامه ساماندهی گلزارهای شهدا در استانداری گیلان گفت: هدف و فلسفه وجودی زندگی انسان ها حرکت به سمت کمال است و در این مسیر فرصت ها و موقعیت هایی برای انسان به وجود می آید و امروز تلاش می کنیم ...
نوید شاهد
گلف - خاطره/دعای مادر
خاطره/دعای مادر
نوید شاهد - همرزم شهید"محمد ایقان"خاطره ای را از ایشان نقل می کند که حاکی ازاحترام به والدین است. نوید شاهد خوزستان شما را به مطالعه بخشی از خاطرات دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - شهیدی از ارتفاعات کانی مانگا
شهیدی از ارتفاعات کانی مانگا
نوید شاهد - شهید "سید نورالله موسوی" در وصیتنامه اش می نویسد: «مادر جان سلام علیکم تو را به فاطمه زهرا(س) قسم می دهم که بر شهادت من گریه نکنید. افتخار کن که فرزندت به راه امام خمینی شهید شد. »
نوید شاهد
گلف - آلبوم عکس/شهید غلامعلی اسد
آلبوم عکس/شهید غلامعلی اسد
نوید شاهد- شهید"غلامعای اسد" دوم دی 1348در شهرستان دزفول به دنیا آمد و یکم تیر 1366در شلمچه در هنگام انجام مأموریت بر اثر سانحه رانندگی به شهادت رسید.آنچه می بینید تصاویری است که تا به حال از این شهید گرانقدر دیده نشده است.
نوید شاهد
گلف - آرزوی شهادتی زیبا
آرزوی شهادتی زیبا
نوید شاهد - شهید "نورالله نوربخش" خرداد سال 1338 در خانواده ای مذهبی و کشاورز به دنیا آمد. برادرش در خاطره ای می گوید: یک روز همه دور هم جمع شده بودیم و تلویزیون تماشا می کردیم. نورالله هم به مرخصی آمده بود که ...»
نوید شاهد
گلف - خون شهادتم، حنای دامادیم
خون شهادتم، حنای دامادیم
نوید شاهد - شهید "نورالله نوربخش" در وصیت نامه خود می نویسد: «امیدوارم که اگر روزی خداوند بزرگ شهادت را نصیبم نمود ناراحت نباشید که برایم حنابندان نگرفتی چون می دانم که اگر لایق باشم و...» متن کامل وصیت نامه این شهید بزرگوار را در نوید شاهد بخوانید.
نوید شاهد
گلف - شهادت بر فراز ارتفاعات مریوان
شهادت بر فراز ارتفاعات مریوان
نوید شاهد - این بار به مناسبت سالگرد شهادت شهید "روح اله پیرامون" ، نوید شاهد زندگینامه این شهید والامقام را منتشر نمود که مخاطبین را به دیدن آن دعوت می کنیم.
نوید شاهد
گلف - فرمانده ای بی باک از دیار دلیران
فرمانده ای بی باک از دیار دلیران
نوید شاهد_ شهید یوسف رضا ابوالفتحی مجاهدی دلیر، بی باک و متعهد بود که تمام 21 سال خدمت خود به جز رضایت باری تعالی هدفی دیگر نداشت.
نوید شاهد
گلف - خاطره/خشنودی خداوند
خاطره/خشنودی خداوند
نوید شاهد - برادر شهید"اکبر هیکل"خاطره ای را از ایشان نقل می کند که حاکی از مردم دداری و تواضع ایشان است. نوید شاهد خوزستان شما را به مطالعه بخشی از خاطرات دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - خاطره/قرائت قـرآن
خاطره/قرائت قـرآن
نوید شاهد - همرزم شهید"یونس ستونه" خاطره ای را از ایشان نقل می کند که یادآور روزهای مدیرت ایشان و چگونه فراگیری قرآن است. نوید شاهد خوزستان شما را به مطالعه بخشی از خاطرات دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - خاطره/نیروی فعال فرهنگی
خاطره/نیروی فعال فرهنگی
نوید شاهد - همرزم شهید"علیرضا بهلول" خاطره ای را از ایشان نقل می کند که حاکی از فعالیتهای فرهنگی ایشان است. نوید شاهد خوزستان شما را به مطالعه بخشی از خاطرات دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - اول بسیجی، بعد پاسدار
اول بسیجی، بعد پاسدار
نوید شاهد - در خاطره ای از شهید مدافع حرم "محمدمهدی فریدونی" آمده است: «محمدمهدی پیش از اینکه پاسدار باشد، بسیجی بود. وقتی از او می پرسیدم در تهران چه می کند، با همان لبخند همیشگی جواب می داد و...» متن کامل خاطره این شهید بزرگوار را در نوید شاهد بخوانید.
نوید شاهد
گلف - شربت شهادت
شربت شهادت
نوید شاهد - همرزم شهید "عباس کشاورز دوست" در خاطره ای می گوید: «سی و یکم خردادماه 1363 بود. همه در سنگر نشسته بودیم که عباس وارد سنگر شد و مقداری شربت در دست داشت که گفت...» متن کامل خاطره این شهید بزرگوار را در نوید شاهد بخوانید.
نوید شاهد
گلف - خاطره/محکم و استوار
خاطره/محکم و استوار
نوید شاهد - همرزم شهید"محمد ناصری" خاطره ای را از ایشان نقل می کند که حاکی از روحیه قوی ایشان است. نوید شاهد خوزستان شما را به مطالعه بخشی از خاطرات دعوت می کند.
نوید شاهد
گلف - امداد غیبی و آتشی سنگین بر سر عراقی ها
امداد غیبی و آتشی سنگین بر سر عراقی ها
نوید شاهد - همرزم شهید "مهدی زارع" در خاطره ای می گوید: فردای همان روز خط مقدم آرام تر شده بود، قدم زنان مسافتی را رفت اما هرچه می رفت اصلا اثری از نیروهای کمکی نمی دید...» متن کامل خاطره این شهید بزرگوار را در نوید شاهد بخوانید.
نوید شاهد
گلف - آماده شهادت
آماده شهادت
نوید شاهد - یکی از همرزمان شهید "محمداسلامی نسب" در خاطره ای می گوید: «منطقه وضعیت خوبی نداشت، پستی و بلندی داشت و آب گرفتگی، از آن طرف هم به تجهیزات دشمن در منطقه افزوده می شد...» متن کامل خاطره این شهید بزرگوار را در نوید شاهد بخوانید.
نوید شاهد
گلف - نگاهی به زندگی شهید قلاویزان
نگاهی به زندگی شهید قلاویزان
نوید شاهد - شهید "ابراهیم بهادری زاده" چهارم مهر ماه 1346 در شهرستان میناب متولد شد. به همین مناسبت برگی از زندگینامه این شهید والامقام برای علاقه مندان به فرهنگ ایثار و شهادت منتشر می گردد.
نوید شاهد
گلف - برگی از زندگی یک سرباز ؛شهید "شیرعلی باقرزاده "
برگی از زندگی یک سرباز ؛شهید "شیرعلی باقرزاده "
نوید شاهد - شهید "شیرعلی باقرزاده همایی " از شهدای سرباز هرمزگانی ، یکم مهر 1339 در روستای فارغان از توابع شهرستان حاجی آباد متولد شد. به همین مناسبت برگی از زندگینامه این شهید والامقام برای علاقه مندان به فرهنگ ایثار و شهادت منتشر می گردد.
نوید شاهد
گلف - شهدای مدافعان حرم از پیشگامان راه عشق و ایثار و شهادت هستند
شهدای مدافعان حرم از پیشگامان راه عشق و ایثار و شهادت هستند
سردار «مجید خراسانی» مدیرعامل بنیاد تعاون سپاه در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم «محمد بلباسی» در قائمشهر گفت: مدافعان حرم از پیشگامان راه عشق و ایثار و شهادت مى باشند که با بصیرت شان مسیر تعالی را بدرستی انتخاب و به موقع عمل کردند.
نوید شاهد
گلف - شرط ازدواج شهید "عبدالحمید باقرزاده "
شرط ازدواج شهید "عبدالحمید باقرزاده "
نوید شاهد - شهید "عبدالحمید باقرزاده " از شهدای سرباز استان هرمزگان در دوران دفاع مقدس است که یکم مهرماه 1340 در شهرستان بندرعباس متولد شد به همین مناسبت یک خاطره از زبان مادر این شهید والامقام برای علاقه مندان منتشر می گردد.
نوید شاهد
گلف - شرط ازدواج شهید "عبدالحمید باقرزاده"
شرط ازدواج شهید "عبدالحمید باقرزاده"
نوید شاهد - شهید "عبدالحمید باقرزاده" از شهدای سرباز استان هرمزگان در دوران دفاع مقدس است که یکم مهرماه 1340 در شهرستان بندرعباس متولد شد به همین مناسبت یک خاطره از زبان مادر این شهید والامقام برای علاقه مندان منتشر می گردد.
نوید شاهد
گلف - اسناد/ نامه دانش آموز شهید "حبیب اله آبسواران"
اسناد/ نامه دانش آموز شهید "حبیب اله آبسواران"
نوید شاهد - شهید "حبیب اله آبسواران" از شهدای دانش آموز و بسیجی استان هرمزگان است که مهرماه 1347 در روستای کنار و از توابع شهرستان بندرعباس متولد شد. نوید شاهد هرمزگان به همین مناسبت متن و تصویر نامه این شهید بزرگوار را برای علاقمندان منتشر می کند.
نوید شاهد
گلف - از ترجیح خلبانی بر پزشکی تا طراحی و اجرای عملیات اچ-3
از ترجیح خلبانی بر پزشکی تا طراحی و اجرای عملیات اچ-3
نوید شاهد _ نزدیک به چهل سال است که از شهادت پنج تن از فرماندهان ارتش و سپاه می گذرد و مهرماه هرسال یادآور خاطرات شهادت این فرماندهان است که شهید فکوری یکی از این شهدا است و نوید شاهد تهران بزرگ به این مناسبت زندگینامه این شهید والامقام را برای علاقه مندان منتشر می کند.
نوید شاهد
گلف - گذری بر زندگینامه "شهید مختاری نسب"
گذری بر زندگینامه "شهید مختاری نسب"
نوید شاهد_ بیست و هفتم مهر ماه بیست و چهارمین سالگرد شهادت "شهیدعیسی مختاری نسب" است از این رو سایت نوید شاهد تهران بزرگ در ادامه زندگینامه این شهید والامقام را برای علاقه مندان منتشر می کند.
نوید شاهد
گلف - نجوای عاشقانه
نجوای عاشقانه
نوید شاهد - شهید "غلام آبخون " از شهدای بندرعباس ، از پاسداران شجاع و دلاور هرمزگانی در دوران دفاع مقدس است که مهرماه 1342 در شهرستان بندرعباس متولد شد . به همین مناسبت یک خاطره کوتاه از زبان همسر این شهید والامقام برای علاقه مندان منتشر می گردد.
نوید شاهد
گلف - جهادگر شهید «مقصودعلی گچی»
جهادگر شهید «مقصودعلی گچی»
نوید شاهد - شهید «مقصودعلی گچی» از شهدای جهادگر جنگ تحمیلی است که مهرماه 1363 در منطقه عملیاتی میمک به درجه رفیع شهادت نایل آمد. نوید شاهد ایلام در آستانه سالگرد شهادت این شهید والامقام به معرفی وی می پردازد.
نوید شاهد
گلف - عکس های یادگاری از شهید "غلام آبخون"
عکس های یادگاری از شهید "غلام آبخون"
نوید شاهد - به مناسیت سالروز ولادت پاسدار شهید "غلام آبخون" در مهرماه 1342 دو عکس به یادگار مانده از این شهید بزرگوار برای علاقمندان منتشر می شود.
نوید شاهد
گلف - رشادت های مختار ماندگار و ابدی شد
رشادت های مختار ماندگار و ابدی شد
نوید شاهد - شهید "مختار افسانه " از شهدای متولد مهر ماه در استان هرمزگان است . به همین مناسبت یک خاطره از زبان همسر این شهید والامقام برای علاقه مندان منتشر می گردد.
نوید شاهد
گلف - مادرم ! مزارم را با اشک چشم هایت آبیاری کن
مادرم ! مزارم را با اشک چشم هایت آبیاری کن
نوید شاهد _ شهید «محمدعلی کدخدا زاده » از شهدای گرانقدر شهرستان اسفراین می باشد او در وصیت نامه خود خطاب به مادرش چنین نوشته است :« مادرم تو باید زینب وار صبور باشى و صبر را پیشه خودسازی و هرگز ناراحت نباش ، چون تو در پیش فاطمه زهرا اجر زیادى خواهی داشت و شب های جمعه بر روى مزارم با اشك چشمانت ...
نوید شاهد
بیشتر