اخبار
گلف - سحری می خوردیم که خبر رسید مادر شهید شده ام!
سحری می خوردیم که خبر رسید مادر شهید شده ام!
همیشه 20 روز قبل از محرم دفترش را آماده می کرد و مداحی در آن می نوشت. الان هم جوانان و دوستانش می آیند و از روی همان دفتر روضه خوانی می کنند. در ایام ماه مبارک رمضان هم فعالیت های مذهبی داشت. بسیار باحیا بود. از ارتباط نابجا با نامحرم دوری می کرد. روی حجاب هم بسیار تأکید داشت. پسرم ارادت و علاقه ...
جوان آنلاین
گلف - رستگاری فوتبالیست تیم مهاجران جنگ زده آبادان در جزیره مینو
رستگاری فوتبالیست تیم مهاجران جنگ زده آبادان در جزیره مینو
مادرم از تصمیم ابراهیم برای گذراندن دوران خدمت در خوزستان ناراحت بود و می گفت نرو! شرایط جنگی است، اما ابراهیم بر تصمیمی که گرفته بود، پافشاری می کرد. می گفت اگر یک دقیقه از عمرم باقی مانده باشد می خواهم در زادگاهم جان بدهم. ابراهیم مجرد بود. در جزیره مینو خدمتش را ادامه داد تا اینکه بعد از 18 ماه ...
جوان آنلاین
گلف - اجکت نکرد تا هواپیمایش به روستا نخورد
اجکت نکرد تا هواپیمایش به روستا نخورد
چوپانان روستا می گفتند پیکر پاک سیدعلی، پس از سقوط هواپیما، بیش از 250 متر بر زمین کشیده و تکه تکه شد. » بازرگان فر، کمک خلبان سیدعلی هم نجات پیدا کرد و به درجه والای جانبازی نائل شد
جوان آنلاین
گلف - تلاش دشمن تفرقه انداختن بین مسلمانان است
تلاش دشمن تفرقه انداختن بین مسلمانان است
نوید شاهد - شهید "مهدی علی اكبری شریف آباد" در وصیت نامه خود آورده است: در راه پروردگار قدم بردارید و هرگز دشمنان بین شما تفرقه نیندازد، خود را برای تحمل رنجها و محبتها و ناکامیها وناروائیها آماده سازید.
نوید شاهد
گلف - کتاب" محور سومار" رونمایی شد
کتاب" محور سومار" رونمایی شد
نوید شاهد- همزمان با 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران کتاب" محور سومار" روایت سرتیپ دوم باز نشسته " عبدالحسین احمدیان " با حضورفرمانده قرارگاه عملیاتی در غرب کشور امیر سرتیپ فرهاد آریانفر رونمایی شد.
نوید شاهد
گلف - حماسه آفرینی های ارتشیان، برای همیشه در اذهان مردم باقی می ماند
حماسه آفرینی های ارتشیان، برای همیشه در اذهان مردم باقی می ماند
نوید شاهد- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به خدمات ارتش در کشور، گفت: ارتشیان قهرمان در دوران دفاع مقدس در کنار سپاه و بسیج بزرگترین حماسه ها را خلق کردند و بعد از جنگ هم ارتش همواره در صحنه های مختلف انقلاب اسلامی حضور داشته و جانفشانی ارتشیان در ایام کرونا، سیل و زلزله ...
نوید شاهد
گلف - جوانان باید خون خود را به پای درخت اسلام ریخته و آن را آبیاری کنند
جوانان باید خون خود را به پای درخت اسلام ریخته و آن را آبیاری کنند
نوید شاهد - شهید "شهریار برومند تمبکی" از شهدای هرمزگانی دوران دفاع مقدس در فرازی از وصیت نامه خود اینطور می گوید: «اسلام همیشه پیروز است و این جوانان هستند که باید خون خود را به پای درخت اسلام ریخته و آن را با خون خود آبیاری کنند.»
نوید شاهد
گلف - وصیت نامه شهدا، انسان را بیدار می کند
وصیت نامه شهدا، انسان را بیدار می کند
نوید شاهد – شهید «داود مداح» در وصیت نامه اش می نویسد: «با کسی که می خواهد حقیقت این انقلاب خون بار را درک کند، باید به جبهه بی آید و از نزدیک حقایق آن را ببیند. به وصیت نامه شهدا نگاه کنید، زیرا که این وصیت نامه ها انسان را بیدار می کند.» نوید شاهد سمنان به مناسبت روز ارتش، شما را به مطالعه وصیت ...
نوید شاهد
گلف - جبهه را به تیم ملی ترجیح داد
جبهه را به تیم ملی ترجیح داد
نوید شاهد – برادر شهید «دود مداح» نقل می کند: «در تیم ملی جوانان بود. باید برای مسابقه با تیم ملی هنگ کنگ آماده می شد. گفتم: داداش! چند روز دیگه باید بری فیلیپین. گفت: من می رم جبهه. به او گفتم: تو توی تیم ملی هستی. وقت تمرینه. باید خودت رو برای مسابقه آماده کنی. تازه، تو که از نفرات اصلی هم هستی.» ...
نوید شاهد
گلف - ملی پوشی که راهی جبهه شد
ملی پوشی که راهی جبهه شد
نوید شاهد – شهید «داود مداح» در رشته بسکتبال چنان پیشرفت کرد که در استان سمنان تنها فردی بود که به تیم ملی راه یافت. در جبهه هم به تدریس قرآن و نماز به هم سنگرانش پرداخت و شب های جمعه دعای کمیل در سنگر بر پا می کرد. وی بیست و ششم مهرماه 1360 در حال فریاد الله اكبر به شهادت رسید. نوید شاهد سمنان به ...
نوید شاهد
گلف - من از جاماندگان قافله شهادتم
من از جاماندگان قافله شهادتم
نوید شاهد - سرهنگ آزاده جانباز «محمد خالصی» در گفتگو با نوید شاهد سمنان گفت: «با دوتن از دوستانم بر روی تپه ای نشسته بودیم بعد از اینکه من از آنها جدا شدم، صدای مهیبی آمد و درست همان جایی که من نشسته بودم خمپاره ای اصابت کرد و دوستانم به درجه رفیع شهادت نایل آمدند و من از قافله شهادت جا ماندم.»
نوید شاهد
گلف - تیزر | امروز روز توست؛ شهید "احمد اخلاص"
تیزر | امروز روز توست؛ شهید "احمد اخلاص"
نوید شاهد - "امروز روز توست" نام برنامه ای است که هر روز در چهار نوبت متناسب با تاریخ تولد هر شهید، بعد از اذان و قبل اخبار از شبکه استانی یزد پخش می شود. این برنامه به معرفی شهید "احمد اخلاص" اختصاص یافته است که توجه شما را به تماشای آن جلب می کنیم.
نوید شاهد
گلف - تیزر | امروز روز توست؛ شهید "غلامرضا طالعی بافقی"
تیزر | امروز روز توست؛ شهید "غلامرضا طالعی بافقی"
نوید شاهد - "امروز روز توست" نام برنامه ای است که هر روز در چهار نوبت متناسب با تاریخ تولد هر شهید، بعد از اذان و قبل اخبار از شبکه استانی یزد پخش می شود. این برنامه به معرفی شهید "غلامرضا طالعی بافقی" اختصاص یافته است که توجه شما را به تماشای آن جلب می کنیم.
نوید شاهد
گلف - اسناد| شهید " احمد مجرد "
اسناد| شهید " احمد مجرد "
نوید شاهد - شهید " احمد مجرد " از شهدای بسیجی استان هرمزگان است. پایگاه خبری نوید شاهد هرمزگان اسناد و تصویر این شهید والامقام را در سالروز تولدش منتشر می کند.
نوید شاهد
گلف - من از جاماندگان قافله شهادت هستم
من از جاماندگان قافله شهادت هستم
نوید شاهد - سرهنگ آزاده جانباز «محمد خالصی» در گفتگو با نوید شاهد سمنان گفت: «با دوتن از دوستانم بر روی تپه ای نشسته بودیم بعد از اینکه من از آنها جدا شدم، صدای مهیبی آمد و درست همان جایی که من نشسته بودم خمپاره ای اصابت کرد و دوستانم به درجه رفیع شهادت نایل آمدند و من از قافله شهادت جا ماندم.»
نوید شاهد
گلف - اختتامیه مسابقه کتابخوانی "داستان مریم" برگزار شد
اختتامیه مسابقه کتابخوانی "داستان مریم" برگزار شد
نوید شاهد - مراسم اختتامیه مسابقه کتابخوانی داستان مریم صبح امروز به مناسبت بزرگداشت ارتش با حضور مجازی "امیر سرتیپ نجفی" فرمانده لشکر 23 نیروهای مخصوص ارتش استان البرز در بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان برگزار شد.
نوید شاهد
گلف - شما را به تقوای الهی و یاری ایتام سفارش می کنم
شما را به تقوای الهی و یاری ایتام سفارش می کنم
نوید شاهد - شهید " هدایت عسکری" از شهدای دانشجوی هرمزگانی در فرازی از وصیت نامه خود اینطور می گوید: « شما را به تقوای الهی ، الفت، مهربانی و کمک و یاری به ایتام سفارش می کنم . »
نوید شاهد
گلف - بیدار و هوشیار باشید و ایثار و اخلاص داشته باشید
بیدار و هوشیار باشید و ایثار و اخلاص داشته باشید
نوید شاهد - شهید " موسی صالحی" از شهدای هرمزگانی دوران دفاع مقدس در فرازی از وصیت نامه خود خطاب به ادامه دهندگان راه شهدا اینطور می گوید: « بیدار و هوشیار باشید و ایثار و اخلاص داشته باشید، ایثار و اخلاص داشته باشید ،تقوا را پیشه کنید که روز امتحان و یوم الحساب فرا رسیده است.»
نوید شاهد
گلف - دیدار یک مادر با پسر شهیدش
دیدار یک مادر با پسر شهیدش
نوید شاهد - شهید "خان میرزا استواری" در دفتر خاطرات خود می نویسد: «در یکی از روستاهای ده بید خانواده ای فرزندش، شهید شده بود و عده ی کمی از مردم می گفتند: اینکه شما می گوئید شهید زنده است پس کو؟!...» متن کامل خاطره خودنوشت این شهید بزرگوار را در نوید شاهد بخوانید.
نوید شاهد
گلف - نماز و روزه به پا دارید که این کارتان مُشت محکمی بر دهان دشمنان است
نماز و روزه به پا دارید که این کارتان مُشت محکمی بر دهان دشمنان است
نوید شاهد - شهید "محمد حسین خانی " از شهدای ماه مبارک رمضان است که در وصیت نامه اش می نویسد: «نماز و روزه به پا دارید و حجاب تان را حفظ کنید که این کارهایتان مُشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام است...»
نوید شاهد
گلف - "پاسخِ مردانه"
"پاسخِ مردانه"
نوید شاهد - شهید "محمدرضا فودازی" از شهدای دوران دفاع مقدس است. پدرش در روایت از این شهید بیان می‎کند: «پدرانه گفتم: پسرم، بهتر است به درست ادامه بدهی! او مردانه جواب داد: «پدر جان، الان جبهه از همه چیز واجب تر است.» این خاطره را در نوید شاهد البرز بخوانید.
نوید شاهد
گلف - شهیدی که از عشق زمینی اش گذشت!
شهیدی که از عشق زمینی اش گذشت!
نوید شاهد - شهید علی گل رئیسی، از شهدای هشت سال دفاع مقدس است. با شروع جنگ تحمیلی او به عنوان سرباز عازم جبهه های جنگ شد. او دل به دختری از آشنایان بسته بود و بسیار به او علاقمند بود. با وجود اینکه دوران خدمت اش در جبهه به پایان رسیده بود از عشق زمینی اش به خاطر دفاع از میهن دست گشید و در جبهه ماند ...
نوید شاهد
گلف - دوست دارم فرزندانم به آرزو هایی که پدرشان برایشان داشت، برسند
دوست دارم فرزندانم به آرزو هایی که پدرشان برایشان داشت، برسند
نوید شاهد _ همسر شهید مدافع حرم «محمدعلی جنتی»، در خاطره ای از او می گوید: "انتخاب آینده و کارشان به عهده خود فرزندانم است. دوست دارم به آرزو هایی که پدرشان داشت و آینده قشنگی که پدرشان برای شان متصور بود برسند ....» ادامه این خاطره از شهید مدافع حرم «محمدعلی جنتی» را در پایگاه خبری نوید شاهد تهران ...
نوید شاهد
گلف - خاطره|راهی که هرگز برنگشت!
خاطره|راهی که هرگز برنگشت!
نوید شاهد _ همسر شهید مدافع حرم «محمدعلی جنتی»، در خاطره ای از او می گوید: "محمد به همراه یکی از دوستانش برای شناسایی منطقه ای که تازه توسط نیرو های خودی آزاد شده بود راهی می شود. ....» ادامه این خاطره از شهید مدافع حرم «محمدعلی جنتی» را در پایگاه خبری نوید شاهد تهران بزرگ بخوانید.
نوید شاهد
گلف - کلیپ تصویری / قاری بین المللی شهید " حسن دانش"
کلیپ تصویری / قاری بین المللی شهید " حسن دانش"
نوید شاهد- دهم ذی الحجه 1436 مطابق با دوم مهر 1394، همزمان با عید قربان، فاجعه بزرگی در منطقه منا رخ داد. واقعه ای که با وجود امتناع مقامات سعودی از اعلام آمار دقیق آن، حدود چهار هزار نفر از حجاج کشورهای مختلف، جان خود را از دست دادند. در این بین حدود 464 زائر ایرانی و در میان آنها تعدادی از قاریان ...
نوید شاهد
گلف - اگر خدا شهادت در راهش را نصیب من کرد خشنود و خندان باشید و هرگز ماتم نگیرید
اگر خدا شهادت در راهش را نصیب من کرد خشنود و خندان باشید و هرگز ماتم نگیرید
نوید شاهد - شهید "احمد عوضی" از شهدای سرباز استان هرمزگان در فرازی از وصیت نامه خود اینطور می گوید: «اگر خدا شهادت در راهش را نصیب من کرد خشنود و خندان باشید و هرگز ماتم نگیرید و لباس سیاه بر تن نکنید.»
نوید شاهد
گلف - جوانان باید خون خود را به پای درخت اسلام ریخته و آن را با خون خود آبیاری کنند
جوانان باید خون خود را به پای درخت اسلام ریخته و آن را با خون خود آبیاری کنند
نوید شاهد - شهید "شهریار برومند تمبکی" از شهدای هرمزگانی دوران دفاع مقدس در فرازی از وصیت نامه خود اینطور می گوید: «اسلام همیشه پیروز است و این جوانان هستند که باید خون خود را به پای درخت اسلام ریخته و آن را با خون خود آبیاری کنند.»
نوید شاهد
گلف - ویژه نامه "شهدای ارتشی استان کرمانشاه"
ویژه نامه "شهدای ارتشی استان کرمانشاه"
نوید شاهد- به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، نوید شاهد کرمانشاه ویژه نامه الکترونیکی "شهدای ارتشی استان کرمانشاه"که شامل زندگی، وصیت نامه، خاطرات و ... می باشد را تقدیم مخاطبان ارجمند می گردد.
نوید شاهد
گلف - من از بازماندگان قافله شهادت هستم
من از بازماندگان قافله شهادت هستم
نوید شاهد - سرهنگ آزاده جانباز «محمد خالصی» در گفتگو با نوید شاهد سمنان گفت: «با دوتن از دوستانم بر روی تپه ای نشسته بودیم بعد از اینکه من از آنها جدا شدم، صدای مهیبی آمد و درست همان جایی که من نشسته بودم خمپاره ای اصابت کرد و دوستانم به درجه رفیع شهادت نایل آمدند و من از قافله شهادت جا ماندم.»
نوید شاهد
گلف - شهیدی که مزارش میعادگاه عاشقان زیادی است/ لباس های شهید همه دارایی مادرش
شهیدی که مزارش میعادگاه عاشقان زیادی است/ لباس های شهید همه دارایی مادرش
نوید شاهد_ شهید مدافع حرم "سجاد زبرجدی" از جمله شهدایی است که برای اولین بار در ماه مبارک رمضان عازم سوریه شد و در این ماه نیز در جبهه مقاومت جنگید. به مناسبت ماه مبارک رمضان با خواهر این شهید والامقام به گفتگو پرداختیم که در ادامه می خوانید.
نوید شاهد
گلف - معرفی کتاب | میقات در شلمچه
معرفی کتاب | میقات در شلمچه
نوید شاهد - کتاب میقات در شلمچه به نویسندگی مهری رکاب طلائی ، روایتی از مادر و خواهر شهید علی رجبی مقدم توسط انتشارات اداره حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس به چاپ رسیده است.
نوید شاهد
گلف - معرفی کتاب | «روایت یک موج»
معرفی کتاب | «روایت یک موج»
نوید شاهد - کتاب روایت یک موج به نویسندگی شیما تقی زاده توسط انتشارات اندیشه مطهر به چاپ رسید.
نوید شاهد
گلف - رزق شهادت حسین از خادمی امام حسین (ع) بود
رزق شهادت حسین از خادمی امام حسین (ع) بود
حسین دهه محرم هر سال را مرخصی می گرفت و خودش را به هیئت روستا می رساند. همه تلاش ایشان هر چه بهتر برگزار شدن مراسم اهل بیت و دهه محرم بود. پیرغلامان مسجد احترام زیادی برای برادرم حسین قائل بودند. او هر چه داشت در راه امام حسین (ع) هزینه می کرد. به نظر من رزق شهادتی که نصیب حسین شد از خادمی به امام ...
جوان آنلاین
گلف - روایت زندگی شهیدی که پیکرش در عملیات پنجوین متلاشی شد!
روایت زندگی شهیدی که پیکرش در عملیات پنجوین متلاشی شد!
نوید شاهد - شهید "علیرضا دیولرگر" برای دفاع از میهن اسلامی و حفظ ارزش های انقلاب و نبرد حق علیه باطل ترک تحصیل نمود. او چون طاقت و تحمل تجاوز به خاک میهن مزدوران بعثی و ریخته شدن خون برادران دینی خود را نداشت به جبهه رفت. سرانجام پس از رشادت های فراوان در شهر مریوان در عملیات پنجوین بر اثر اصابت ...
نوید شاهد
گلف - تصاویر به یادگار مانده از سرباز ارتش«حشمت رشیدی»
تصاویر به یادگار مانده از سرباز ارتش«حشمت رشیدی»
نوید شاهد - شهید «حشمت رشیدی» از شهدای ارتش دفاع مقدس استان ایلام است که هم تولدش در ماه فروردین بود و هم شهادتش، که با شهادتش در ماه فروردین تولدی جاودانه یافت.نوید شاهد ایلام تصاویر به یادگار مانده از این شهید والا مقام ارتش را برای مخاطبان عزیز منتشر می کند.
نوید شاهد
گلف - شهیدی که هیچ گاه تمایل به پوشیدن لباس نو نداشت
شهیدی که هیچ گاه تمایل به پوشیدن لباس نو نداشت
نوید شاهد - شهید "امیر عسگری" از شهدای عملیات رمضان است که هیچ گاه تمایل به پوشیدن لباس نو نداشت و همیشه می گفت که نیازمندان بیشتر به این لباس محتاج هستند. وی با وجود اینکه 14 سال بیشتر سن نداشت، ولی با ایمان راسخ و شجاعت مقابل دشمنان ایستاد و جانش را فدا کرد تا امروز ارزش های اسلام در جامعه زنده ...
نوید شاهد
گلف - ماجرای شهیدی که وصیت کرد غل و زنجیر به دست و پایش ببندند!
ماجرای شهیدی که وصیت کرد غل و زنجیر به دست و پایش ببندند!
نوید شاهد - شهید "غلامحسین خزاعی" همراه با تعدادی شهید تشییع می شد، نمی دانستم چه کار کنم، سراغ حاج آقا حقیقی امام جماعت مسجد جامع کرمان رفتم، وصیت نامه را نشان دادم، حاج آقا متحیر شد. به گریه افتاد و گفت: « کمتر کسانی دیده و یا شنیده ام که به این حد از رشد و کمال برسند. از صدر اسلام تا کنون بی ...
نوید شاهد
گلف - شهید "شهریار علی پور" با یگان اعزام کننده ارتش، به خوزستان شتافت
شهید "شهریار علی پور" با یگان اعزام کننده ارتش، به خوزستان شتافت
نوید شاهد - شهید "شهریار علی پور"این شیعه علی (ع) از آنجا كه خود را در برابر اسلام و انقلاب مسئول  می دید، پس از فارغ التحصیل شدن در دورة  دبیرستان، وارد  جنگ تحمیلی آمریكا بدست  مزدورش صدام بر ایران شد. با یگان اعزام کننده ارتش، به خوزستان شتافت و با نبرد در جبهه حق بیاری رزمندگان اسلام پرداخت.
نوید شاهد
گلف - پوستر روز «ارتش»
پوستر روز «ارتش»
نوید شاهد – همزمان با روز ارتش، پوستر ویژه این روز توسط پایگاه اطلاع رسانی نوید شاهد قزوین طراحی و منتشر شد.
نوید شاهد
بیشتر