اخبار
گلف - شهدا تربیت شده مکتب امام حسین (ع) هستند
شهدا تربیت شده مکتب امام حسین (ع) هستند
نوید شاهد_ «سید علی احمدیان» مداح اهل بیت (علیهم السلام) با بیان اینکه ایثار و از خودگذشتگی را باید سرلوحه زندگی مان قرار بدهیم، اظهار داشت: شهدا در سخت ترین روزها جان خود را کف دست گرفته و در مقابل دشمن ایستادند تا از اسلام، انقلاب و مردم دفاع کنند، پس به گردن همه ما حق دارند. اعتقاد دارم امروز هم ...
نوید شاهد
گلف - همراهی تشکل های شاهد و ایثارگر برای ثبت خاطرات والدین شهیدان
همراهی تشکل های شاهد و ایثارگر برای ثبت خاطرات والدین شهیدان
نوید شاهد - نمایندگان برخی تشکل های شاهد و ایثارگر که در نشست «بررسی نقش تشکل های شاهد و ایثارگر در ساماندهی اسناد فرهنگی ایثارگران» حضور داشتند، بر ضرورت تسریع در ثبت خاطرات والدین شهدا تاکید و برای همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مسیر ابراز آمادگی کردند.
نوید شاهد
گلف - ساماندهی اسناد فرهنگی با همکاری تشکل های شاهد و ایثارگر
ساماندهی اسناد فرهنگی با همکاری تشکل های شاهد و ایثارگر
نوید شاهد – سردار یعقوب سلیمانی با بیان این که تشکل های شاهد و ایثارگر به عنوان اتاق فکر بنیاد شهید و امور ایثارگران محسوب می شوند بر ساماندهی اسناد فرهنگی ایثارگران توسط تشکل های شاهد و ایثارگر تاکید کرد.
نوید شاهد
گلف - فقط از خدا یاری بجویید
فقط از خدا یاری بجویید
نوید شاهد - شهید «سیدمحمدرضا طیبی تفرشی» در وصیت نامه اش می نویسد: «در مصائب و مشکلات صبر کنید و از خدا یاری بجویید که خداوند با صابران است و من با شناخت دقیق و با یقین کامل از این راه، هدف را یافته ام و به سوی خدا می روم چرا که ما همه از طرف خدا آمده ایم و به سوی او هم خواهیم بازگشت.»
نوید شاهد
گلف - «اتوبوس شهدا» به ایستگاه نشر می رسد
«اتوبوس شهدا» به ایستگاه نشر می رسد
نوید شاهد - کتاب «اتوبوس شهدا»، بر اساس زندگی سردار شهید محمدعلی الله دادی از شهدای شاخص مدافع حرم، نوشته «محمدرضا شرفی خبوشان» از سری رمان های نوجوان فرماندهان شهید از سوی «انتشارات خط مقدم» به زودی به ایستگاه نشر می رسد.
نوید شاهد
گلف - زبان ایثار بدون محدودیت و بین المللی است
زبان ایثار بدون محدودیت و بین المللی است
نوید شاهد_ ابوذر ابراهیمی ترکمان، رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در نخستین سمپوزیوم رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با عنوان «دیپلماسی ایثار، محور تحقق تمدن نوین اسلامی» بیان کرد: زبان ایثار محدودیت ندارد و بین المللی است. با زبان ایثار می توانیم تاثیرگذار باشیم و دیپلماسی ایثار را به جهان ...
نوید شاهد
گلف - دیپلماسی ایثار گفتمان مشترک ملت ها برای تحقق ارز ش های انسانی است
دیپلماسی ایثار گفتمان مشترک ملت ها برای تحقق ارز ش های انسانی است
نوید شاهد- معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در نخستین سمپوزیوم رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با عنوان «دیپلماسی ایثار، محور تحقق تمدن نوین اسلامی» گفت: دیپلماسی ایثار گفتمان مشترک همه ملت ها برای تحقق ارزش های انسانی است.
نوید شاهد
گلف - ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جغرافیای جهانی
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جغرافیای جهانی
نوید شاهد- معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در نخستین سمپوزیوم رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با عنوان «دیپلماسی ایثار، محور تحقق تمدن نوین اسلامی» گفت: باید برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با همدیگر هم افزائی کنیم تا این فرهنگ را در مقیاس جهانی ترویج دهیم.
نوید شاهد
گلف - آیین رونمایی از کتاب زندگی نامه «امیرسرلشگر علیرضا فتوحی شعار» در ورامین برگزار می شود
آیین رونمایی از کتاب زندگی نامه «امیرسرلشگر علیرضا فتوحی شعار» در ورامین برگزار می شود
نوید شاهد - مراسم رونمایی از کتاب زندگی نامه شهید «امیرسرلشگرعلیرضا فتوحی شعار» امروز؛ سه شنبه چهارم خرداد ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در حرم شهدای گمنام بخش جواد آباد ورامین رونمایی خواهد شد.
نوید شاهد
گلف - خاطرات خواهر شهید سید محمدعلی جهان آرا
خاطرات خواهر شهید سید محمدعلی جهان آرا
نوید شاهد - «کارهایی که شهید جهان آرا در عرصه جنگ انجام داده، بسیار وسیع است. یکی از مهمترین آنها تجمیع نیروها، جا به جایی به موقع آنها، تهیه سلاح و تصمیمات به موقع بود. همرزمانش می گفتند: او در جبهه جنگ مثل یک پدر بود و از همه حمایت می کرد. » این ها بخشی از صحبتهای خانم بی بی فاطمه جهان آرا، خواهر ...
نوید شاهد
گلف - از 450 نفر گردان میثم در عملیات بیت المقدس تنها 12 نفر زنده ماندیم
از 450 نفر گردان میثم در عملیات بیت المقدس تنها 12 نفر زنده ماندیم
نوید شاهد_ «قربان کوهستانی» از رزمندگان حاضر در عملیات بیت المقدس بوده که خاطرات فراوانی از این فتح بزرگ به یاد دارد. او که سوغاتی اش از دفاع مقدس جانبازی از ناحیه دست، شکم و پهلو است، این روزها در شورای شهر کرج به همشهریانش خدمت می کند و در جمع دوستانش خاطرات دفاع مقدس را روایتگری می کند. این ...
نوید شاهد
گلف - پدر شهید «جلال بیات» آسمانی شد
پدر شهید «جلال بیات» آسمانی شد
نوید شاهد - اسماعیل بیات پدر گرانقدر شهید «جلال بیات» بعلت کهولت سن و بیماری دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
نوید شاهد
گلف - فیلم| آزادسازی خرمشهر یک فصل به یاد ماندنی از حماسه آفرینی مردانی بی ادعاست
فیلم| آزادسازی خرمشهر یک فصل به یاد ماندنی از حماسه آفرینی مردانی بی ادعاست
نوید شاهد - به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر "کنگره ملی تجلیل از جانبازان فتح خرمشهر" همزمان با سراسر کشور به صورت وبینار در سالن شهدای ترور بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران برگزار شد، مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان های استان تهران گفت: «آزادسازی خرمشهر یک ...
نوید شاهد
گلف - سوم خرداد، یادآور حماسه دلاورمردی و ایثار شهیدان است
سوم خرداد، یادآور حماسه دلاورمردی و ایثار شهیدان است
نوید شاهد - مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان های استان تهران در آیین تجلیل از جانبازان عملیات بزرگ بیت المقدس گفت: سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر یادآور حماسه دلاور مردی و ایثار شهدا و ایمان رزمندگان دفاع مقدس است.
نوید شاهد
گلف - فتح خرمشهر نقطه عطفی در کارنامه هشت سال دفاع مقدس
فتح خرمشهر نقطه عطفی در کارنامه هشت سال دفاع مقدس
نوید شاهد - سردار یعقوب سلیمانی، معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر نوشت: فتح خرمشهر نقطه عطفی در کارنامه هشت سال دفاع مقدس است.
نوید شاهد
گلف - مهندس اوحدی: حضور حداکثری در انتخابات تجدید میثاق با شهداست
مهندس اوحدی: حضور حداکثری در انتخابات تجدید میثاق با شهداست
نوید شاهد - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در چهاردهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران گفت: تجدید بیعت و تجدید میثاق با شهدا، حضور حداکثری در انتخابات پیش روست. باید نشان دهیم که مردم ما از مقاومت و ایستادگی خسته نشده اند.
نوید شاهد
گلف - چهاردهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران برگزار شد
چهاردهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران برگزار شد
نوید شاهد - چهاردهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران، صبح امروز، سوم خرداد 1400، همزمان با سالگرد فتح خرمشهر، با حضور مهندس سعید اوحدی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری، نماینده ولی فقیه و امور ایثارگران در بنیاد شهید، سردار مرتضی قربانی فر از فرماندهان ارشد سپاه ...
نوید شاهد
گلف - خرداد، ماه حماسه و حادثه
خرداد، ماه حماسه و حادثه
نوید شاهد_ اسکندر یارنسب به مناسبت سالروز آزدسازی خرمشهر در یادداشتی نوشت: خرداد ماه حماسه و حادثه، خرداد در تقویم و تاریخ انقلاب اسلامی ایران ماهی پر رخداد از حماسه و حادثه تلخ و شیرین است.
نوید شاهد
گلف - چهاردهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران آغاز شد
چهاردهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران آغاز شد
نوید شاهد - چهاردهمین کنگره ملی تجلیل از ایثارگران، صبح امروز، سوم خرداد 1400، همزمان با سالگرد فتح خرمشهر، با حضور مهندس سعید اوحدی، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری، نماینده ولی فقیه و امور ایثارگران در بنیاد شهید، سردار مرتضی قربانی فر از فرماندهان ارشد سپاه ...
نوید شاهد
گلف - ویژه نامه «فاتحان خرمشهر» (2)
ویژه نامه «فاتحان خرمشهر» (2)
نوید شاهد - همزمان با فرا رسیدن «سوم خرداد» روز مقاومت، ایثار و پیروزی، پایگاه اطلاع رسانی نوید شاهد شهرستان های استان تهران دومین سری از ویژه نامه شهدای «فتح خرمشهر» را تقدیم مخاطبان می کند.
نوید شاهد
گلف - غنی سازی محتوایی کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت از اهداف بنیاد شهید است
غنی سازی محتوایی کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت از اهداف بنیاد شهید است
نوید شاهد - مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان های استان تهران در افتتاحیه بخش ایثار و شهادت در کتابخانه شیخ صدوق(ره) گفت: «اهمیت و نقش ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در اذهان عمومی جامعه، غنی سازی محتوایی کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت از اهداف بنیاد شهید و امور ایثارگران است.»
نوید شاهد
گلف - بیمارستان صحرایی "خرمشهر" پُر از هیاهو بود
بیمارستان صحرایی "خرمشهر" پُر از هیاهو بود
نوید شاهد - نسرین ژولایی همسر جانباز و از امدادگران دوران دفاع مقدس به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر طی مقاله ای در وصف حال و هوای خرمشهر نوشت: «سالن بیمارستان پُر از هیاهو بود از راهروی بیمارستان صدای مارش عملیات شنیده می شد رزمندگان غیور اسلام پاتکی به سوی دشمن متجاوز زدند تعدادی از بعثی ها را ...
نوید شاهد
گلف - شما امید انقلاب هستید
شما امید انقلاب هستید
نوید شاهد - فرمانده شهید «محمود ثابت نیا» در وصیت نامه اش نوشت: «حقیقت این دعاها مهماتی است برای رزمندگان سعی کنید جلو هرگونه شایعه پراکنی را بگیرید و بدانید که شما امید انقلاب هستید خداوند شما را یاری کند(انشالله) که بتوانید توشه هایی از این دنیای فانی برای آخرت انبار کنیم.»
نوید شاهد
گلف - فرمانده شهید "ثابت نیا" در والفجرمقدماتی به دیدار معبودش شتافت
فرمانده شهید "ثابت نیا" در والفجرمقدماتی به دیدار معبودش شتافت
نوید شاهد - شهید «محمود ثابت نیا» در شهرستان ری به دنیا آمد. وی از نخستین نیروهایی بود که برای خدمت به اسلام به نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیوست. او در عملیات والفجر مقدماتی به عنوان فرمانده گردان کمیل با معاونش علیرضا بنکدار حضور داشت و به شهادت رسید.
نوید شاهد
گلف - اسناد فرمانده گردان کمیل لشگر 27 محمدرسول الله(ص) شهید «محمود ثابت نیا» منتشر شد
اسناد فرمانده گردان کمیل لشگر 27 محمدرسول الله(ص) شهید «محمود ثابت نیا» منتشر شد
نوید شاهد - فرمانده شهید "محمود ثابت نیا" در یکم خرداد ماه سال 1335 در شهرستان ری به دنیا آمد. پایگاه اطلاع رسانی نوید شاهد شهرستان های استان تهران به مناسبت میلاد این قهرمان اسناد فرهنگی به یادگار مانده او را منتشر می کند.
نوید شاهد
گلف - فتح خرمشهر تجلی روحیه شهادت طلبی رزمندگان بود
فتح خرمشهر تجلی روحیه شهادت طلبی رزمندگان بود
نوید شاهد - «داود معارف وند» ایثارگر دفاع مقدس در رشته علوم سیاسی تحصیلکرده و این روزها دروس «انقلاب اسلامی»، «تاریخ تحولات سیاسی اجتماعی ایران» و «مسائل استراتژیک معاصر» را تدریس می کند. وی که در گذشته مسئول عقیدتی سیاسی سپاه کرج در دوران دفاع مقدس بوده، درباره فتح خرمشهر گفت: فتح خرمشهر نتیجه ...
نوید شاهد
گلف - تصاویر منتشر نشده فرمانده گردان کمیل شهید «محمود ثابت نیا»
تصاویر منتشر نشده فرمانده گردان کمیل شهید «محمود ثابت نیا»
نوید شاهد - «محمود ثابت نیا» با آغاز جنگ تحمیلی به عنوان یکی از نیروهای سپاه پاسداران عازم جبهه های حق علیه باطل شد و با سمت فرمانده گردان کمیل لشگر 27 محمدرسول الله(ص) در فکه بر اثر اصابت ترکش و در سن 26 سالگی به شهادت رسید. پیکر این شهید والامقام در بهشت زهرای شهرستان تهران به خاک سپردند. در ...
نوید شاهد
گلف - «بابای شهید»
«بابای شهید»
نوید شاهد - شهید «حسینعلی جهانشاهی»در نامه ای خطاب به دخترش مژگان نوشت: «دختر عزیزم برای من ناراحت نباشید من انشاالله هر چه زودتر می آیم. دخترم پس آن بچه هایی که بابایشان شهید شد چیکار کنند؟...»
نوید شاهد
گلف - عزیزانم؛ برای جامعه مفید باشید
عزیزانم؛ برای جامعه مفید باشید
نوید شاهد - شهید «حسینعلی جهانشاهی» در یکی از نامه هایش نوشت: «خانواده محترم از اینکه من دور از شما هستم نگران من نباشید. چرا که من و دیگر رزمندگان برای تفریح و گردش آواره بیابان نگشتیم، فقط بخاطر اسلام و رضای خدا و لبیک گفتن به ندای حسین زمان گفتن است. بنابراین تقاضا دارم شما نیز در آن محیط فردی ...
نوید شاهد
گلف - مادر شهیدان «خالقی پور»: حضور در انتخابات تداوم خون شهید است
مادر شهیدان «خالقی پور»: حضور در انتخابات تداوم خون شهید است
نوید شاهد - «فروغ منهی» مادر شهیدان «داود، رسول و علیرضا خالقی پور» به خبرنگار نوید شاهد شهرستان های استان تهران در مورد حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: «هر کدام از ما وظیفه ای در قبال خون شهدا داریم و رأی ندادن به آن به هدر دادن خون‏‎ ‎‏شهیدان ماست. مردم شریف ایران در نظر داشته باشند به چه کسی ...
نوید شاهد
گلف - دانش آموزان مانند ستاره ای در دوران دفاع مقدس در آسمان جهاد و شهادت درخشیدند
دانش آموزان مانند ستاره ای در دوران دفاع مقدس در آسمان جهاد و شهادت درخشیدند
نوید شاهد - مصطفی پالیزدار مدیرآموزش و پرورش منطقه 16 تهران در گفتگو با خبرنگار نوید شاهد گفت: «مدارس یکی از مکان های اعزام نیرو به جبهه بود و نقش بسیار مهمی در دوران دفاع مقدس برعهده داشتند و مانند ستاره ای در آسمان جهاد و شهادت درخشیدند.»
نوید شاهد
گلف - "مدارس" مانند ستاره ای در دوران دفاع مقدس در آسمان جهاد و شهادت درخشیدند
"مدارس" مانند ستاره ای در دوران دفاع مقدس در آسمان جهاد و شهادت درخشیدند
نوید شاهد - مصطفی پالیزدار مدیرآموزش و پرورش منطقه 16 تهران در گفتگو با خبرنگار نوید شاهد گفت: «مدارس یکی از مکان های اعزام نیرو به جبهه بود و نقش بسیار مهمی در دوران دفاع مقدس برعهده داشتند و مانند ستاره ای در آسمان جهاد و شهادت درخشیدند.»
نوید شاهد
گلف - مهمترین برنامه های وزارت آموزش و پرورش، انتقال فرهنگ و ارزش ها به نسل های بعدی است
مهمترین برنامه های وزارت آموزش و پرورش، انتقال فرهنگ و ارزش ها به نسل های بعدی است
نوید شاهد - دکتر عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در چهارمین کنگره معلمان و 1100 شهید دانش آموز منطقه 16 تهران گفت: «مهمترین کارکردهای وزارت آموزش و پرورش انتقال فرهنگ و ارزش ها به نسل های بعدی است. ما وظیفه داریم فرهنگی که در طول هشت سال دفاع مقدس این مردم را در مقابل 54 کشور دنیا ...
نوید شاهد
بیشتر