اخبار
گلف - رونمایی از 127 عنوان کتاب در چهلمین سالگرد دفاع مقدس
رونمایی از 127 عنوان کتاب در چهلمین سالگرد دفاع مقدس
نوید شاهد - رییس سازمان ادبیات و تاریخ بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از رونماییِ 5 عنوان کتاب در آستانه هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: قرار است به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس 127 عنوان کتاب دیگر نیز رونمایی شود.
نوید شاهد
گلف - شناسنامه شهید "لاسمی" منتشر شد
شناسنامه شهید "لاسمی" منتشر شد
نوید شاهد - به مناسبت فرارسیدن سالگرد شهادت"حمید لاسمی"، تصویر شناسنامه این شهید گرانقدر در پایگاه اطلاع رسانی نوید شاهد شهرستان های استان تهران منتشر شد.
نوید شاهد
گلف - تصاویر/ دیدار از خانواده شهدای سادات
تصاویر/ دیدار از خانواده شهدای سادات
نوید شاهد - به مناسبت عید بزرگ غدیرخم و همزمان با دهه امامت و ولایت، به همت مدرسه شاهد حضرت فاطمه الزهرا(س) شهرستان اسلامشهر از خانواده شهدای سادات مدافع حرم «سیدمحمد سجادی» و «سید ناصر سجادی» دیدار کردند.
نوید شاهد
گلف - "شهادت" مهمانی در راه خدا
"شهادت" مهمانی در راه خدا
نوید شاهد - شهید "سیدجواد حسینی" یکی از شهدای سادات شهرستان اسلامشهر است که در وصیت نامه اش می نویسد: «مادرم؛ بهترین لباس هایت را بپوش و بهترین عطرهایت را بزن، زیرا که می خواهی به مهمانی خدا بروی و به مهمانی امام حسین(ع) و شهدای به خون خفته بروی.»
نوید شاهد
گلف - بارالها؛ سعادت "شهادت" را نصیبم گردان
بارالها؛ سعادت "شهادت" را نصیبم گردان
نوید شاهد - شهید "سیدمسعود محمودی کلور" یکی از شهدای سادات شهرستان اسلامشهر است که در وصیت نامه اش می نویسد: «... بارالها! می دانم که در راه رسیدن به تو سختی های زیاد باید کشید، اما یک چیز را نیز می دانم و آن سعادت شهادت است. آن را نیز از من مگیر.»
نوید شاهد
گلف - "شهادت" نقطه اوج انسانیت
"شهادت" نقطه اوج انسانیت
نوید شاهد - شهید "سیدحسن حبیب زاده" یکی از شهدای سادات شهرستان اسلامشهر است که در وصیت نامه اش می نویسد: «شهادت نقطه اوج انسانیت در حفظ و حراست از اسلام و مسلمین و حریم کشور و امت مسلمان ایران است.»
نوید شاهد
گلف - زمان تحقق وعده ها فرا رسید
زمان تحقق وعده ها فرا رسید
نوید شاهد - شهید "سیدابوالفضل دریاباری" یکی از شهدای سادات شهرستان فیروزکوه است که در وصیت نامه اش می نویسد: «ای برادران عزیز که می گویید کاش در کربلا بودیم و در راه حسین (ع) میجنگیدیم و شربت شهادت را می نوشیدیم، اگر به حرفتان ایمان دارید به کمک حسین زمان خمینی بت شکن بشتابید و همراه برادرانتان با ...
نوید شاهد
گلف - تبلور خط اسلام راستین، در خط امام امت و شهدای انقلاب است
تبلور خط اسلام راستین، در خط امام امت و شهدای انقلاب است
نوید شاهد - شهید "سیدحمید دریاباری" یکی از شهدای سادات شهرستان فیروزکوه است که در وصیت نامه اش می نویسد: «همواره در خط اسلام راستین که تبلور آن در خط امام امت و شهدای انقلاب است گام بردارند و شعاری که آنها داده اند هرچه اصیل تر تحقق بخشند.»
نوید شاهد
گلف - با دل و جان "راه شهدا" را ادامه بدهیم
با دل و جان "راه شهدا" را ادامه بدهیم
نوید شاهد - شهید "سیدعبدالله دریاباری" یکی از شهدای سادات شهرستان فیروزکوه است که در وصیت نامه اش می نویسد: «سعی کنیم راه شهیدان را که همان راه سالار شهیدان، حسین بن علی(ع) است، ادامه بدهیم و در این راه از دل و جان و مال خود دریغ نکنیم و در این راه ثابت قدم بمانیم.»
نوید شاهد
گلف - "راه شهدا" حفظ حجاب است
"راه شهدا" حفظ حجاب است
نوید شاهد - شهید روحانی "سیدشکرالله دریاباری" یکی از شهدای سادات شهرستان فیروزکوه است که در وصیت نامه اش می نویسد: «خواهرانم با حجاب خود راه همه شهدا را ادامه بدهید.»
نوید شاهد
گلف - "راه شهدا" حغظ حجاب است
"راه شهدا" حغظ حجاب است
نوید شاهد - شهید روحانی "سیدشکرالله دریاباری" یکی از شهدای سادات شهرستان فیروزکوه است که در وصیت نامه اش می نویسد: «خواهرانم با حجاب خود راه همه شهدا را ادامه بدهید.»
نوید شاهد
گلف - خبرنگاران فعال در حوزه ایثار و شهادت شهرستان فیروزکوه تجلیل شدند
خبرنگاران فعال در حوزه ایثار و شهادت شهرستان فیروزکوه تجلیل شدند
نوید شاهد - به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران و اصحاب رسانه ای که در زمینهِ ترویج فرهنگ انسان ساز ایثار و شهادت فعال هستند با اهدا لوح تقدیر و هدایایی در فرمانداری شهرستان فیروزکوه تجلیل شدند.
نوید شاهد
گلف - از خبرنگاران فعال در حوزه ایثار و شهادت شهرستان فیروزکوه تجلیل شد
از خبرنگاران فعال در حوزه ایثار و شهادت شهرستان فیروزکوه تجلیل شد
نوید شاهد - به مناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران و اصحاب رسانه ای که در زمینهِ ترویج فرهنگ انسان ساز ایثار و شهادت فعال هستند با اهدا لوح تقدیر و هدایایی در فرمانداری شهرستان فیروزکوه تجلیل کردند.
نوید شاهد
گلف - پدر شهید "علی آهنگری" آسمانی شد
پدر شهید "علی آهنگری" آسمانی شد
نوید شاهد - حاج آقابرار آهنگری پدر گرامی شهید "علی آهنگری" به علت کهولت سن و بیماری در شهرستان فیروزکوه به دیار باقی شتافت و به فرزند شهیدش پیوست.
نوید شاهد
گلف - پیام تبریک رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز خبرنگار
نوید شاهد -معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به مناسبت روز خبرنگار ؛هفدهم مردادماه را نماد نقش آفرینی بسیار متعهدانه و مؤثر اصحاب رسانه و مجاهدت ایثارگرانه شهدای این عرصه اساسی و سرنوشت ساز در طول تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی مردم شریف ایران دانست.
نوید شاهد
گلف - نخبه فرزند شهید: مدیران جهادی باید از بطن فرهنگ ایثار و شهادت رشد کرده باشند
نخبه فرزند شهید: مدیران جهادی باید از بطن فرهنگ ایثار و شهادت رشد کرده باشند
نوید شاهد - میثم نوروزی؛ فرزند شهید علیرضا نوروزی که در عملیات بیت المقدس به شهادت رسیده؛ معتقد است، مدیران جهادی باید خودشان رنج کشیده باشند و از بطن خانواده ایثارگران و از درون فرهنگ ایثار و شهادت رشد کرده باشند و انسان متخصصی باشند.
نوید شاهد
گلف - "نماز " نور بندگی ست
"نماز " نور بندگی ست
نوید شاهد - شهید "سیدشفیق شمسی پاپکیاده" یکی از شهدای سادات شهرستان اسلامشهر است که در وصیت نامه اش در توصیه به نماز می نویسد: «نماز خواندن را در همه حال به یاد داشته باشید.»
نوید شاهد
گلف - "نماز" نور بندگی است
"نماز" نور بندگی است
نوید شاهد - شهید "سیدشفیق شمسی پاپکیاده" یکی از شهدای سادات شهرستان اسلامشهر است که در وصیت نامه اش در توصیه به نماز می نویسد: «نماز خواندن را در همه حال به یاد داشته باشید.»
نوید شاهد
گلف - گرامیداشت یاد شهید حاج عمار میر انصاری/سوگنامه پدری در فراق پسر
گرامیداشت یاد شهید حاج عمار میر انصاری/سوگنامه پدری در فراق پسر
نوید شاهد - شهید مهندس بسیجی حاج عمار میر انصاری از مهاجران الی الله در فاجعه غمبار منا بود که پیکر پاکش با گذشت بیش از دو ماه از وقوع این حادثه تلخ با انجام آزمایش دی ان ای سرانجام شناسایی شد. عمار انصاری فرزند ارشد سردار دکتر محسن انصاری ، قائم مقام اسبق بنیاد شهید و امور ایثارگران است که متولد ...
نوید شاهد
گلف - دبیرخانه «نمایشگاه توانمندی های دستگاه ها برای تحقق نهضت ترجمه» تشکیل شد
دبیرخانه «نمایشگاه توانمندی های دستگاه ها برای تحقق نهضت ترجمه» تشکیل شد
نوید شاهد – چهارم مهرماه سال 1397 مقام معظم رهبری در «شب خاطره دفاع مقدس» و در دیدار با جمعی از فرماندهان، رزمندگان و ایثارگران بر ایجاد نهضت ترجمه برای صدور آثار هنری، مکتوب و فیلم های دفاع مقدس تاکید داشتند تا پیام شکست ناپذیری ملت ایران به جهانیان رسانده شود. برای تحقق خواسته مقام معظم رهبری و ...
نوید شاهد
گلف - تصاویر منتشر نشده شهید بی نشان "محمد یزدانی حسین آبادی"/قسمت دوم
تصاویر منتشر نشده شهید بی نشان "محمد یزدانی حسین آبادی"/قسمت دوم
نوید شاهد - شهید "محمد یزدانی حسین آبادی" یکی از نیروهای جان بر کف ارتش مقتدر جمهوری اسلامی ایران بود که در قلاویزان توسط نیروهای عراقی به شهادت رسید. در ادامه بخش دوم تصاویری از این شهید گرانقدر را می بینید.
نوید شاهد
گلف - طلب "شهادت" از امام حسین(ع)
طلب "شهادت" از امام حسین(ع)
نوید شاهد - شهید "جعفر نظری" در وصیت نامه اش می نویسد: «یارب در این شب ما به زیارت امام حسین(ع) مى رویم اگر نصیبمان شود. اگر به امید خداوند به شهادت نایل گشتم همان جا كه خداوند وعده من را داده است در همان جا به خاک بسپارید.»
نوید شاهد
گلف - آخرت از منظر شهید "نصیری": این دنیا محل آزمایش است
آخرت از منظر شهید "نصیری": این دنیا محل آزمایش است
نوید شاهد - شهید "علی اکبر نصیری نیرآبادی" در قسمت دوم وصیت نامه اش می نگارد: «پدر جان ما همانند مستأجر هستیم، زندگى ما آنجاست اینجا ما در این دنیا فقط امتحان مى شویم هركس كه در این دنیا قبول شود و آن وقت زندگى ما شروع مى شود.»
نوید شاهد
گلف - "خدا" جانشین شهید در خانه اوست
"خدا" جانشین شهید در خانه اوست
نوید شاهد - شهید "علی اکبر نصیری نیرآبادی" در قسمت نخست وصیت نامه مناجات گونه اش می نگارد: «خداوند عزوجل مى فرمایند: من خود سرپرست بازماندگان اویم هركس ایشان را خشنود سازند مرا خشنود ساخته و هركس آنها را به خشم آورد مرا به خشم آورده است.»
نوید شاهد
گلف - درخواست یک شهید؛ حافظ خون شهدا باشید
درخواست یک شهید؛ حافظ خون شهدا باشید
نوید شاهد - شهید "مجتبی رحمانی نجف آبادی" در وصیت نامه اش بیان می کند: «از شما درخواست مى كنم كه راه من و تمام شهیدان را ادامه دهید و مگذارید كه خون به هدر رود. من از تمام دوستان مى خواهم كه پیرو ولایت فقیه بوده و در این خط حركت نمایند.»
نوید شاهد
گلف - مبادا فریب دنیا و ظواهر آن را بخورید
مبادا فریب دنیا و ظواهر آن را بخورید
نوید شاهد - شهید "حسین حق دوست" در وصیت نامه اش می نویسد: «اى برادران و خواهران سعى كنید كه تمام اهداف و اعمالتان را به خاطر خدا انجام دهید مبادا دنیا شما را فریفته خود كند و به خاطر دنیا و مال دنیا بر سر جمهورى اسلامى كه همانا حكومت خدا است خسته شوید.»
نوید شاهد
گلف - بانوی نخبه فرزند شهید:حمایت از تولید داخل میدان بیشتری به نخبگان می دهد
بانوی نخبه فرزند شهید:حمایت از تولید داخل میدان بیشتری به نخبگان می دهد
نوید شاهد - فاطمه دریجانی، فرزند شهید و از نخبگان می گوید: اعتماد مردم به محصولات تولید داخل و حمایت از کالاهای داخلی باعث رشد کشور و کاربردی شدن طرح های نخبگان و میدان دادن بیشتری به آنان می شود.
نوید شاهد
گلف - مادرم جبهه میعادگاه عاشقان است، از دوریم ناراحت نباشید
مادرم جبهه میعادگاه عاشقان است، از دوریم ناراحت نباشید
نوید شاهد - شهید "داود حسینی" در نامه ای خطاب به خانواده اش می نویسد: «مادر تو همچنان زینب آن بانوى گرامى قوى و مستحكم بایست و دلدارى بده به مادران شهیدان و مجروحین و صحبت كن براى آنان با دلى پاک و خوشحال باش از دورى من كه چون تو باید در آخرت مونس داشته باشى.»
نوید شاهد
گلف - تنها اسناد به یادگار مانده از شهید بی نشان منتشر شد
تنها اسناد به یادگار مانده از شهید بی نشان منتشر شد
نوید شاهد - شهید "محمد یزدانی حسین آبادی" یکی از نیروهای جان بر کف ارتش مقتدر جمهوری اسلامی ایران بود که در قلاویزان توسط نیروهای عراقی به شهادت رسید. نوید شاهد تنها اسناد به یادگار مانده از این شهید گرانقدر را تقدیم علاقمندان می کند.
نوید شاهد
گلف - قسمت دوم تصاویر منتشر نشده شهید بی نشان "محمد یزدانی حسین آبادی"
قسمت دوم تصاویر منتشر نشده شهید بی نشان "محمد یزدانی حسین آبادی"
نوید شاهد - شهید "محمد یزدانی حسین آبادی" یکی از نیروهای جان بر کف ارتش مقتدر جمهوری اسلامی ایران بود که در قلاویزان توسط نیروهای عراقی به شهادت رسید. در ادامه بخش دوم تصاویری از این شهید گرانقدر را می بینید.
نوید شاهد
گلف - قسمت اول تصاویر منتشر نشده شهید بی نشان "محمد یزدانی حسین آبادی"
قسمت اول تصاویر منتشر نشده شهید بی نشان "محمد یزدانی حسین آبادی"
نوید شاهد - شهید "محمد یزدانی حسین آبادی" یکی از نیروهای جان بر کف ارتش مقتدر جمهوری اسلامی ایران بود که در قلاویزان توسط نیروهای عراقی به شهادت رسید. در ادامه بخش نخست تصاویری از این شهید گرانقدر را می بینید.
نوید شاهد
گلف - تصاویر منتشر نشده از شهید بی نشان "محمد یزدانی حسین آبادی"/قسمت اول
تصاویر منتشر نشده از شهید بی نشان "محمد یزدانی حسین آبادی"/قسمت اول
نوید شاهد - شهید "محمد یزدانی حسین آبادی" یکی از نیروهای جان بر کف ارتش مقتدر جمهوری اسلامی ایران بود که در قلاویزان توسط نیروهای عراقی به شهادت رسید. در ادامه بخش نخست تصاویری از این شهید گرانقدر را می بینید.
نوید شاهد
گلف - اسناد شهیدی از ورامین
اسناد شهیدی از ورامین
نوید شاهد - شهید «رضا بوربوراژدری» به عنوان پاسدار وظیفه در جبهه حضور یافت و دوازدهم مردادماه سال 1369 در بانه توسط گروه های ضدانقلاب بر اثر اصابت گلوله به شکم به شهادت رسید. اسنادی از این شهید گرانقدر در دست داریم که نوید شاهد اقدام به انتشار آن کرده است.
نوید شاهد
گلف - پدر نخستین شهید مدافع حرم جامعه پزشکی: کادر درمان مجاهدان فی سبیل الله هستند
پدر نخستین شهید مدافع حرم جامعه پزشکی: کادر درمان مجاهدان فی سبیل الله هستند
نوید شاهد - پدر شهید مدافع حرم «محمدحسن قاسمی اسکفتکی» که فرزند شهیدش ریاست بیمارستان صحرایی حلب را برعهده داشته، می گوید: شهدای مدافع سلامت با شهدای مدافع حرم تفاوتی ندارند و امرو اعضای کادر درمان کشور نیز مجاهدان فی سبیل الله هستند.
نوید شاهد
گلف - عمل صالح باعث آمرزش گناهان می شود
عمل صالح باعث آمرزش گناهان می شود
نوید شاهد - شهید «محمد لوانی» در وصیت نامه اش بیان می کند: «من راهی را انتخاب کرده ام که به دور از مسایل مادی باشد و می دانم در روز قیامت عمل انسان حسابرسی می شود.»
نوید شاهد
گلف - رفع مشکلات ایثارگران به عملکرد صحیح متولیان وابسته است
رفع مشکلات ایثارگران به عملکرد صحیح متولیان وابسته است
نوید شاهد - مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران معتقد است: اگر دستگاه ها و نهاد های متولی ترویج فرهنگ ایثارگری به درستی کار خود را انجام دهند، هیچ فرد ایثارگری در هیچ دستگاه اجرایی مشکلی نخواهد داشت.
نوید شاهد
گلف - اسناد شهیدی که در پنجوین عراق به شهادت رسید
اسناد شهیدی که در پنجوین عراق به شهادت رسید
نوید شاهد - شهید «محمد لوانی» به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و دهم مردادماه سال 1362 با سمت تخریب چی و امدادگر در پنجوین عراق بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. اسنادی از این شهید گرانقدر در دست داریم که نوید شاهد اقدام به انتشار آن کرده است.
نوید شاهد
گلف - پیام رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالگرد شهادت شهدای فاجعه منا و مسجد الحرام
پیام رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالگرد شهادت شهدای فاجعه منا و مسجد الحرام
نوید شاهد -معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به مناسبت سالروز فاجعه دردناک منا و گرامیداشت یاد و نام خاطره قربانیان مسلمان این فاجعه؛ گفت:مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با صراحت و اقتدار واکنش قاطع جمهوری اسلامی را در برابر این جنایتکاران نشان دادند و با صراحت بیان ...
نوید شاهد
گلف - مادر یک شهید پاکدشتی آسمانی شد
مادر یک شهید پاکدشتی آسمانی شد
نوید شاهد - حاجیه خانم قمر ایرانی مادر شهید والامقام «قاسم اصغری» از شهر فرون آباد پاکدشت پس از سال ها تحمل درد و رنج دوری از فرزندش، آسمانی شد و به فرزند شهیدش پیوست.
نوید شاهد
گلف - شهید "محمد لوانی" به روایت تصویر
شهید "محمد لوانی" به روایت تصویر
نوید شاهد - شهید «محمد لوانی» یکی از بسیجیان شهرستان ری بود که دهم مردادماه سال 1362 با سمت فرمانده دسته در پنجوین عراق به دیار الهی شتافت. در ادامه تصاویری از این شهید را می بینید.
نوید شاهد
گلف - چرا عده ای به خون شهدا بی‎تفاوت هستند؟...
چرا عده ای به خون شهدا بی‎تفاوت هستند؟...
نوید شاهد - شهید "رضا رسولی" در وصیت نامه اش آورده است: «خدایا نمی دانم که چرا عده ای از افراد جامعه در قبال خون شهدا بی تفاوت و بی مسئولیت هستند چرا نمی خواهید این مفهوم را درک کنید که شهدا برای چه رفته اند و هدفشان چه بوده و در چه راهی رفته اند...»
نوید شاهد
گلف - نسبت به خون شهدا مسئول هستید
نسبت به خون شهدا مسئول هستید
نوید شاهد - شهید "رضا رسولی" در وصیت نامه اش آورده است: «خدایا نمی دانم که چرا عده ای از افراد جامعه در قبال خون شهدا بی تفاوت و بی مسئولیت هستند چرا نمی خواهید این مفهوم را درک کنید که شهدا برای چه رفته اند و هدفشان چه بوده و در چه راهی رفته اند...»
نوید شاهد
گلف - اسناد شهید امدادگر
اسناد شهید امدادگر
نوید شاهد - شهید «بهمن رحمانی» به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و دهم مردادماه سال 1362 با سمت تخریب چی و امدادگر در حاج عمران عراق بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. اسنادی از این شهید گرانقدر در دست داریم که نوید شاهد اقدام به انتشار آن کرده است.
نوید شاهد
بیشتر