اخبار
گلف - معرفی شهدای ارتش(3)
معرفی شهدای ارتش(3)
نوید شاهد - همزمان با 29 فرودین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، قسمت سوم معرفی شهدای ارتشی توسط پایگاه اطلاع رسانی نوید شاهد شهرستان های استان تهران به پاس تلاش ها و زحمات این غیورمردان تقدیم علاقمندان می شود.
نوید شاهد
گلف - معرفی شهدای ارتش(2)
معرفی شهدای ارتش(2)
نوید شاهد - همزمان با 29 فرودین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، قسمت دوم معرفی شهدای ارتشی توسط پایگاه اطلاع رسانی نوید شاهد شهرستان های استان تهران به پاس تلاش ها و زحمات این غیورمردان تقدیم علاقمندان می شود.
نوید شاهد
گلف - معرفی شهدای ارتش (1)
معرفی شهدای ارتش (1)
نوید شاهد - همزمان با 29 فرودین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، قسمت اول معرفی شهدای ارتشی توسط پایگاه اطلاع رسانی نوید شاهد شهرستان های استان تهران به پاس تلاش ها و زحمات این غیورمردان تقدیم علاقمندان می شود.
نوید شاهد
گلف - توجه به ظرفیت بخش خصوصی در معرفی شهیدان ارتش ضروری است
توجه به ظرفیت بخش خصوصی در معرفی شهیدان ارتش ضروری است
نوید شاهد - رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران معتقد است: در صورت تامین منابع، می توان از ظرفیت بخش خصوصی نیز در تهیه فیلم، مستند و کتاب های مختلف درباره شهیدان ارتش بهره مند شد. در گذشته تجربه های اندک اما خوبی در این خصوص داشته ایم که مورد استقبال جامعه قرار ...
نوید شاهد
گلف - پیام تبریک رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز ارتش
پیام تبریک رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت روز ارتش
نوید شاهد_ معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی خطاب به فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، یاد و خاطره شهدای معزز ارتش را گرامی داشت و به مقام والای جانبازان سرافراز و آزادگان صبور ارتشی ادای احترام کرد.
نوید شاهد
گلف - مراسم مجازی جزء خوانی قرآن کریم در مدرسه شاهد دخترانه "ندای فاطمه" شهرستان ری برگزار می شود
مراسم مجازی جزء خوانی قرآن کریم در مدرسه شاهد دخترانه "ندای فاطمه" شهرستان ری برگزار می شود
نوید شاهد - به مناسبت بیست و نهم فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، دانش آموزان مدرسه شاهد دخترانه "ندای فاطمه" مراسم جزء خوانی قرآن کریم به نیابت از شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم ارتش به صورت مجازی قرائت خواهد شد.
نوید شاهد
گلف - همسر شهید «علی مظفر» آسمانی شد
همسر شهید «علی مظفر» آسمانی شد
نوید شاهد - همسر شهید «علی مظفر» از فرماندهان شهید دوران دفاع مقدس در شهرستان پاکدشت دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.
نوید شاهد
گلف - برنامه های قرآنی اداره کل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد در ماه مبارک رمضان تشریح شد
برنامه های قرآنی اداره کل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد در ماه مبارک رمضان تشریح شد
نوید شاهد - مدیركل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران «مسابقه تفسیر از سوره های قدر و مؤمنون»، «پویش مردمی بهار قرآن با شهدا»، «گلشن وحی محفل انس با قرآن»، «معرفی شهدای قرآنی» و پخش قرائت قاریان شهید، جانباز و آزاده را از مهم ترین برنامه های اداره امور قرآنی اداره كل امور فرهنگی و ...
نوید شاهد
گلف - اردوی راهیان نور دانش آموزان مدرسه "شاهد شهدای گمنام" چهاردانگه به صورت مجازی برگزار شد
اردوی راهیان نور دانش آموزان مدرسه "شاهد شهدای گمنام" چهاردانگه به صورت مجازی برگزار شد
نوید شاهد - عبداله زاده رئیس بنیاد شهید شهرستان چهاردانگه گفت: اردوی راهیان نور دانش آموزان مدرسه "شاهد شهدای گمنام" امسال با توجه به وضعیت کرونایی کشور و دستورالعمل ابلاغی از سوی اداره آموزش و پرورش به صورت مجازی برگزار شد.
نوید شاهد
گلف -  شهادت 2 مرزدار سیستان و بلوچستان
 شهادت 2 مرزدار سیستان و بلوچستان
نوید شاهد - مرزداران غیور هنگ مرزی سراوان، به نام های استواریکم "سیدابوالفضل هاشمی" و استواریکم "محمد نصیری" در راه پاسداری و حراست از مرزهای عزت و شرف ایران اسلامی به فیض عظمای شهادت نائل آمدند.
نوید شاهد
گلف - دومین دوره مسابقه وصایاخوانی شهدا با عنوان «نماز شهیدان» + صفحه ورود به مسابقه
دومین دوره مسابقه وصایاخوانی شهدا با عنوان «نماز شهیدان» + صفحه ورود به مسابقه
نوید شاهد - دومین دوره مسابقه وصایا خوانی با عنوان «نماز شهیدان»، جهت خوانش وصیت نامه شهدا و توصیه شهیدان به نماز، در طول ماه مبارک رمضان در پایگاه اطلاع رسانی نوید شاهد شهرستان های استان تهران برگزار می شود.
نوید شاهد
گلف - مادر شهید «غلامرضا پناهی فر» آسمانی شد
مادر شهید «غلامرضا پناهی فر» آسمانی شد
نوید شاهد - حاجیه خانم لیلی چشمه دار مادر شهید «غلامرضا پناهی فر» از شهدای شهرستان ری پس از سال ها تحمل رنج و درد فراق، دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
نوید شاهد
گلف - «30 روز ضیافت با شهدا در ماه خدا»
«30 روز ضیافت با شهدا در ماه خدا»
نوید شاهد - در طرحی با عنوان «30 روز ضیافت با شهدا در ماه خدا» کوشیده ایم در کنار ارایه دعا و نیایش روزهای ماه مبارک رمضان، مخاطبان پایگاه خبری نوید شاهد را با وصایای شهیدان نیز مانوس کنیم.
نوید شاهد
گلف - مولود بهار؛ عمل به علم تهذیب است
مولود بهار؛ عمل به علم تهذیب است
نوید شاهد - شهید طلبه «احمد ممیوند» در وصیت نامه اش خطاب به دانشجویان گفته است: «علم را خوب تحصیل كنند و عمل خود را خوب تهذیب كنند.»
نوید شاهد
گلف - عکس نوشت| بهای بهشتیان
عکس نوشت| بهای بهشتیان
نوید شاهد - شهید طلبه در وصیت نامه اش بیان می کند: «جز تذکری که نمی دانم لیاقت آن را دارم یا نه، سخنی ندارم و آن این است که علم را خوب تحصیل کنید و عمل خود را خوب تهذیب کنید و آنچه اهمیت دارد عمل است که بهشت را به ما کنتم تعملون می دهند نه به ما کنتم تعلمون.»
نوید شاهد
گلف - وصیت شهید قرآنی؛ با خودسازی فرهنگ استعمار را از کشور بیرون کنید
وصیت شهید قرآنی؛ با خودسازی فرهنگ استعمار را از کشور بیرون کنید
نوید شاهد - شهید قرآنی «احمد ممیوند» در وصیت نامه اش نوشته است: «به امید آنكه دانشجویان و دانش آموزان از این توفیق استفاده كنند و با خودسازى و فراگیرى علم، دیوپلید فرهنگ استعمارى و جهل را از كشور امام زمان(عج) بزدایند.»
نوید شاهد
گلف - تبریک سال نو در نامه شهید "مومیوند"
تبریک سال نو در نامه شهید "مومیوند"
نوید شاهد - شهید «احمد مومیوند» در نامه‎ ای خطاب به خانواده اش نوشته است: «نامه پر مهرتان که حاکی از سلامتی شما بود در مورخ سوم فروردین ماه 1362 به دستم رسید و بسیار خوشحال شدم او از این که آن هدیه را داخل آن گذاشته بودید بسیار خوشحال شدم اما چون اینجا چیزی که قابلیت شما را داشته باشد که به شما ...
نوید شاهد
گلف - گلزار شهدای قرچک ساماندهی می شود
گلزار شهدای قرچک ساماندهی می شود
نوید شاهد - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک با تا?کید بر اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان گفت:گلزار شهدای قرچک ساماندهی می شود.
نوید شاهد
گلف - بعد از شهادت من خنده بر لبتان باشد
بعد از شهادت من خنده بر لبتان باشد
نوید شاهد - شهید «سیروس کلیچ» از شهدای دوران دفاع مقدس شهرستان فیروزکوه در وصیت نامه اش نوشته است: «پدر و مادرم سفارش می کنم اگر من افتخار شهادت را داشتم بعد از من گریه زیاد نکنید و لباس سیاه بر تن نکرده، دشمن زبون را شاد نکنید. بعد از شهادت من حتما شاد و خندان باشید.»
نوید شاهد
گلف - توصیه شهید سراج: اتحاد و انسجام خود را حفظ کنید
توصیه شهید سراج: اتحاد و انسجام خود را حفظ کنید
نوید شاهد - شهید «عقیل سراج» از شهدای دوران دفاع مقدس شهرستان فیروزکوه در وصیت نامه اش نوشته است: «از اختلاف دست بردارید و خدا و رسول را مدنظر قرار دهید و هرچه می توانید این وحدت را مستحکم تر و استوارتر کنید که شیطان ها نتوانند در بین شما نفوذ کنند.»
نوید شاهد
گلف - مادر شهید «حسن قمی پور» آسمانی شد
مادر شهید «حسن قمی پور» آسمانی شد
نوید شاهد - حاجیه خانم فاطمه اردستانی حیدری مادر شهید «حسن قمی پور» از شهدای شهرستان پیشوا پس از سال ها تحمل رنج و درد فراق، دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
نوید شاهد
گلف - سلامت جسم مقدمه کسب فیض بیشتر در ماه رمضان است
سلامت جسم مقدمه کسب فیض بیشتر در ماه رمضان است
نوید شاهد_ «سیده مریم زین العابدین» پزشک و همسر شهید مدافع حرم «صهیب تبریزی» درباره روز داری در ماه مبارک رمضان به ویژه برای جانبازان گفت: با رعایت نکات مهم در سبک زندگی مان در ماه مبارک رمضان می توانیم شرایطی را به وجود بیاوریم که بدن آمادگی لازم برای روزه داری را داشته باشد. سلامت جسم مقدمه کسب ...
نوید شاهد
گلف - روایتی جذاب از زندگی متفاوت 40 شهید
روایتی جذاب از زندگی متفاوت 40 شهید
نوید شاهد - کتاب «تا شهادت» شامل 40 روایت از زندگی افرادی است که توبه کرده و پس از آن به شهادت رسیدند. چاپ سوم این اثر توسط گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی منتشر شده است.
نوید شاهد
گلف - شهدا عزیزترین میهمان نزد خداوند متعال هستند
شهدا عزیزترین میهمان نزد خداوند متعال هستند
نوید شاهد - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه شهدا عزیزترین میهمان ها در نزد خداوند هستند گفت: طبق گزارش جناب علی عسگری رییس محترم سازمان صدا و سیما، بنیاد شهید و امور ایثارگران در اسفندماه گذشته پس از رییس جمهوری محترم کشورمان بیشترین میزان تولید خبر را در صدا و ...
نوید شاهد
گلف - عکس نوشت| با رفتارتان الگویی برای جامعه باشید
عکس نوشت| با رفتارتان الگویی برای جامعه باشید
نوید شاهد - شهید «حسن ابوالقاسمی» در وصیت نامه اش نوشته است: «بردبار و صبور باشید و هیچ گونه ناراحتی به خود راه ندهید. در برابر دیدگان مردم به خود ناراحتی و غمی راه ندهید و سعی کنید که همگی الگویی برای جامعهِ خود باشید و دیگران را دلداری بدهید نه اینکه دیگران شما را دلداری بدهند.»
نوید شاهد
گلف - مواظب غرور کاذب خود باشید!
مواظب غرور کاذب خود باشید!
نوید شاهد - شهید «حسن ابوالقاسمی» در قسمت دوم وصیت نامه اش می نویسد: «اما مواظب باشید که غرور به شما دست ندهد و شیطان به شما مسلط نشود و خدای نکرده از آزمایش الهی روسفید بدر نیائید.»
نوید شاهد
گلف - بنیان گذار تک تیراندازی لشگر امام حسین(ع)؛ اَبررزمنده ای که به تنهایی یک گردان بود
بنیان گذار تک تیراندازی لشگر امام حسین(ع)؛ اَبررزمنده ای که به تنهایی یک گردان بود
نوید شاهد-شهید عبدالرسول زرین، مجموعه ای را تحت عنوان تک تیرانداز به سرپرستی خود به وجود آورد و در حین کار بر خطوط پدافندی، با علاقه زیادی با وجود پذیرفتن مسئولیت های دیگرعلاوه بر تک تیر اندازی، گروهای آموزش تک تیراندازی بین گردان ها می فرستاد و در واقع بنیانگذار تک تیراندازی لشگر امام حسین بود.
نوید شاهد
گلف - «جنگ هم نوعی آزمایش الهی است»
«جنگ هم نوعی آزمایش الهی است»
نوید شاهد - شهید حسن ابوالقاسمی» در قسمت اول وصیت نامه اش می نویسد: «میدانید که خدا از همان اول خلقت انسان، انسان را مدام با جنگها و حوادث آزمایش می کرده و می کند و بدانید که این جنگ هم نوعی آزمایش الهی است و خداوند توسط آن بندگان خود را آزمایش می کند و توسط آن (عین جنگ تحمیلی) آن بندگان خود از هم ...
نوید شاهد
گلف - گسترش همکاری های بنیاد شهید و ناجا در سال 1400
گسترش همکاری های بنیاد شهید و ناجا در سال 1400
نوید شاهد – مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس مرکز امور ایثارگران ناجا در دیدار با یکدیگر بر گسترش همکاری های فرهنگی بنیاد شهید و نیروی انتظامی در سال 1400 تاکید کردند.
نوید شاهد
گلف - حضور ناشران دفاع مقدس در نمایشگاه مجازی قرآن
حضور ناشران دفاع مقدس در نمایشگاه مجازی قرآن
نوید شاهد - مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت با اعلام زمان برگزاری نمایشگاه مجازی قرآن کریم گفت: نمایشگاه مجازی قرآن کریم به مدت 10 روز از 11 تا 20 اردیبهشت مصادف با هجدهم تا بیست و هفتم ماه رمبارک مضان برگزار می شود و ناشران دفاع مقدس در این نمایشگاه حضور دارند.
نوید شاهد
گلف - ویژه نامه فرمانده شهید «سعید تراب»
ویژه نامه فرمانده شهید «سعید تراب»
نوید شاهد - «سعید تراب» معاون گردان الزهرا (س) در شلمچه بود که پس از دلاوری های فراوان در 25 سالگی به شهادت رسید. از این رو ویژه نامه اینترنتی، شامل منتخب مطالب پربیننده «وصیت نامه، عکس نوشت، آلبوم تصاویر و خاطرات شهید» در سایت نوید شاهد شهرستان های استان تهران تقدیم علاقمندان می گردد.
نوید شاهد
گلف - مادر شهیدان «ضعیف تن» به فرزندان شهیدش پیوست
مادر شهیدان «ضعیف تن» به فرزندان شهیدش پیوست
نوید شاهد - مادر گرامی شهیدان معزز «ابوالقاسم، ژاله و لیلا ضعیف تن» و همسر شهید گرانقدر «اسداله ضعیف تن» از شهدای استان فارس دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.
نوید شاهد
بیشتر