کلیات نقشه جامع روایتگری دفاع مقدس تصویب شد

کلیات نقشه جامع روایتگری دفاع مقدس تصویب شد
تهران-راهیان نور- نشست ماهانه شورای سیاستگذاری راهیان نور کشور به ریاست سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور برگزار شد.

کلیات نقشه جامع روایتگری دفاع مقدس تصویب شد به گزارش راهیان نور، هفتاد و هشتمین نشست ماهانه شورای سیاستگذاری راهیان نور کشور به ریاست سرتیپ بسیجی دکتر بهمن کارگر رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور و با حضور فرماندهان قرارگاه های راهیان نور و نمایندگان تام الاختیار دستگاه های کشوری و لشکری پیش از ظهر امروز (پنجشبه 2 مردادماه) در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در تهران برگزار شد .


رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در ابتدای این با اشاره به ایام عملیات مرصاد ، یاد و خاطره شهدای والامقام این عملیات را گرامیداشت و گفت: در این عملیات پیروزمندانه که منجر به نابودی بخش اعظمی از منافقین بدکار شد ، رزمندگان اسلام توانستند با پیروزی در آخرین اقدام کفر آمیز و شیطنت آمریکایی و صهیونستی این موفقیت بزرگ را برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کسب کنند .


سردار کارگر با تاکید به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص روایتگری دفاع مقدس ، روایتگری در دفاع مقدس و راهیان نور را موضوع بسیار جدی و ضروری دانست و افزود: مسئله مهم در روایتگری جلوگیری از تحریف ، انحراف و صیانت از ارزش ها و فرهنگ دفاع مقدس است .


در ادامه این نشست، سردار نادر ادیبی دبیر ستاد مرکزی راهیان نور کشور در خصوص دستور جلسه با موضوع بررسی نقشه جامع روایتگری دفاع مقدس نکاتی را مطرح و پس از ارائه این طرح توسط مسئول این شبکه، حاضران در جلسه پیشنهادات و انتقادات خود را ارائه دادند و در پایان کلیات این طرح توسط شورای سیاستگذاری راهیان نور کشور تصویب شد.


وظایف و نقش دستگاه ها در موضوع روایتگری دفاع مقدس و راهیان نور، سامانه جامع راویان، فرآیند شناسایی و جذب، ساماندهی، آموزش، بکارگیری و تداوم ارتباط راویان دفاع مقدس از جمله مواردیست که در این طرح به آن اشاره و تعیین تکلیف شده است.