زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس یک ارزش فرهنگی است

زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس یک ارزش فرهنگی است
نوید شاهد - عبداله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهرستان های استان تهران در آیین نکوداشت حماسه آفرینان و شهدای عملیات مرصاد گفت: نده نگه داشتن یاد و خاطره دوران دفاع مقدس را یک ارزش فرهنگی و حماسی خواند.

زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس یک ارزش فرهنگی استبه گزارش نوید شاهد شهرستان های استان تهران، آیین نکوداشت حماسه آفرینان و شهدای عملیات مرصاد با حضور عبداله مرتضوی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران،امام جمعه، دادستان و دیگر مسئولین شهرستان شهر قدس در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار شد.
مرتضوی مدیرکل بنیاد شهرستان های استان تهران با گرامیداشت رشادتها و از خود گذشتگیهای شهدای عملیات مرصاد گفت:عملیات مرصاد با فرماندهی ‹‹شهید صیاد شیرازی ›› از افتخارات دوران دفاع مقدس است که منافقین به خیال خام خود هرگز نتوانستند به اهدافشان برسند و نهایتا در این عملیات شکست سختی خوردند.
وی با یادآوری دوران دفاع مقدس و سرنوشت صدام جنایتکار ،آن را آزمونی الهی برای ملت ایران دانست و افزود :هشت سال دفاع مقدس برای ملت ایران یک آزمون الهی و برای دشمنان این کشور درس عبرت بزرگی بود تا برای همیشه آرزوی تجاوز به ایران سربلند را با خود به گور ببرند.
این مقام مسئول در مورد زنده نگه داشتن یاد و خاطره دوران دفاع مقدس را یک ارزش فرهنگی و حماسی خواند و تاکید کرد: همه ما در برابر حفظ ارزشهای دوران دفاع مقدس مسئولیم و باید دین خود را به شهدا ادا کنیم.
در پایان این مراسم از حماسه آفرینان و خانواده شهدای عملیات مرصاد تجلیل شد.انتهای پیام/

Bookmark and Share X Share