مادر شهید "روح الله کریمی" آسمانی شد

مادر شهید "روح الله کریمی" آسمانی شد
نوید شاهد - حاجیه خانم کبری بختیاری مادر شهید «روح الله کریمی» به علت کهولت سن در شهرستان پیشوا دار فانی را وداع گفت.

به گزارش نوید شاهد شهرستان های استان تهران، حاجیه خانم کبری بختیاری مادر شهید «روح الله کریمی» به علت کهولت سن در شهرستان پیشوا به دیار باقی شتافت و به فرزند شهیدش پیوست. مراسم تشییع پیکر این مادر فداکار دیروز؛ پنجشنبه نهم مرداد ماه در گلزار شهدای شهرستان پیشوا برگزار و در جوار فرزند شهیدش واقع در امامزاده عبدالله(ع) به خاک سپرده شد و به علت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا مراسم ختم در همان روز بر سر مزارش برگزار شد.

طباطبایی رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان پیشوا در پیامی ضمن عرض تسلیت به بازماندگان برای آن مرحومه غفران و مغفرت الهی را از درگاه خدواند خواستار شد.
گفتنی است شهید روح الله کریمی، یادگار «نورعلی» و «کبری» هشتم فروردین ماه سال 1342 در شهرستان ورامین دیده به جهان گشود. او تا پایان دوره متوسطه درس خواند و دیپلم گرفت. سال 1362 ازدواج کرد و صاحب یک دختر شد و سپس به عنوان ستوان دوم ارتش در جبهه حضور یافت. این شهید گرانقدر در بیست و هفتم خردادماه سال 1365 با سمت تک تیرانداز در فکه توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش خمپاره به سر به شهادت رسید. مزار وی در امامزاده عبدالله(ع) روستای جلیل آباد تابعه شهرستان پیشوا قرار دارد.
مادر شهید انتهای پیام/
Bookmark and Share X Share