مادر یک شهید پاکدشتی آسمانی شد

مادر یک شهید پاکدشتی آسمانی شد
نوید شاهد - حاجیه خانم قمر ایرانی مادر شهید والامقام «قاسم اصغری» از شهر فرون آباد پاکدشت پس از سال ها تحمل درد و رنج دوری از فرزندش، آسمانی شد و به فرزند شهیدش پیوست.

به گزارش نوید شاهد شهرستان های استان تهران، حاجیه خانم قمر ایرانی مادر شهید «قاسم جعفری» به علت کهولت سن در شهرستان پاکدشت به دیار باقی شتافت و به فرزند شهیدش پیوست. مراسم تشییع پیکر این مادر فداکار دیروز؛ جمعه دهم مرداد ماه در گلزار شهدای شهرستان پاکدشت برگزار و در جوار فرزند شهیدش واقع در گلزار شهدای شهر فرون آباد پاکدشت به خاک سپرده شد و به علت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا مراسم ختم در همان روز بر سر مزارش برگزار شد.

آزمان کادری سرپرست بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان پاکدشت در پیامی ضمن عرض تسلیت به بازماندگان برای آن مرحومه غفران و مغفرت الهی را از درگاه خدواند خواستار شد.مادر یک شهید پاکدشتی آسمانی شدگفتنی است شهید قاسم اصغری، یادگار «دوست محمد» و «قمر» دوم دی ماه سال 1346 در شهرستان مينودشت به دنيا آمد. او تا اول متوسطه درس خواند. استوار دوم ارتش بود. ازدواج کرد و صاحب يک پسر و دو دختر شد. این شهید گرانقدر در بيست و دوم مهرماه سال 1369 با سمت پيک در محور سقز بوكان به شهادت رسيد. مزار وی در گلستان شهدای روستای ده امام تابعه شهرستان پاکدشت واقع است.
انتهای پیام/ Bookmark and Share X Share