کتاب «کاغذ و قلم ممنوع» به چاپ رسید

کتاب «کاغذ و قلم ممنوع» به چاپ رسید
نوید شاهد - کتاب «کاغذ و قلم ممنوع» با موضوع بررسی سبک و محتوای خاطرات دفاع مقدس، با حمایت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد به چاپ رسیده است.به گزارش نوید شاهد کهگیلویه وبویراحمد، سرهنگ "امیرعباس آسمند" مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد در گفت وگو با خبرنگار در یاسوج، از چاپ پنج عنوان کتاب در حوزه دفاع مقدس این استان خبر داد و اظهار داشت: این کتاب ها در قالب های نمایشنامه، کتاب کودک و تاریخ شفاهی در سال 99 به چاپ رسیده است.
وی افزود: «وقتی توبره انارهای مرده به چشمه سور می افتد» و «روزی روزگاری همین کوچه پایینی» عناوین کتاب های نمایشنامه و «آنکه می آید ز دور» عنوان کتاب شعر کودک است که با حمایت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد تولید و به چاپ رسیده است.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه دو عنوان کتاب تاریخ شفاهی نیز با حمایت این اداره کل به چاپ رسیده، گفت: این کتاب ها به زودی در آیینی رونمایی می شود.
آسمند بیان کرد: اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد حدود 40 عنوان کتاب در قالب های مختلف زندگینامه، خاطره، تاریخ شفاهی، پژوهش، شعر، کتاب کودک و غیره در سال 99 در مراحل مختلف تولید و چاپ دارد که از این تعداد، 10 عنوان کتاب صوتی است. Bookmark and Share X Share