مهلت ارسال آثار تا پایان مردادماه

مهلت ارسال آثار تا پایان مردادماه
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، حسن علایی فعال؛ دبیر اجرایی اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت ( جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) با اشاره به استقبال پژوهشگران، نویسندگان و مدیران مراکز پژوهشی و انتشاراتی که در حوزه دفاع مقدس و مقاومت فعالیت دارند، گفت: این ...

docDiv1ImgDesc').width(imagesize);}});به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، حسن علایی فعال؛ دبیر اجرایی اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت ( جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) با اشاره به استقبال پژوهشگران، نویسندگان و مدیران مراکز پژوهشی و انتشاراتی که در حوزه دفاع مقدس و مقاومت فعالیت دارند، گفت: این دبیرخانه هرروز کتاب ها و یا فایل پی دی اف آثاری که به منظور شرکت در این دوسالانه ارسال می شود را دریافت می کند.

وی افزود: تاریخ فراخوان جهت ارسال آثار پایان مردادماه خواهد بود. از افراد و یا مراکزی که قصد شرکت در جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را دارند، خواهشمندیم تا در موعد مقرر نسبت به ارسال آثار اقدام نمایند.

دبیر اجرایی اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت، بیان کرد: علاقه مندان برای سهولت در ارسال و دریافت کتاب ها و رساله های دکتری می توانند موارد مذکور را علاوه بر نشانی که در فراخوان و پوستر اعلام شده به نشانی تهران، خیابان شریعتی شمالی، خیابان شهید دستگردی (ظفر)، بعد از چهارراه تبریزیان، پلاک 77 ارسال کنند.

علایی فعال گفت: علاقه مندان همچنین می توانند فایل های خود را از طریق نشانی پست الکترونیک asnad.pajoohesh@gmail.com به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. کد مطلب : 293868 http://www.ibna.ir/vdcd9s0xjyt0nj6.2a2y.html ibna.ir/vdcd9s0xjyt0nj6.2a2y.html کپی متن خبر