مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جایزه سردار شهید قاسم سلیمانی اعلام شد

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جایزه سردار شهید قاسم سلیمانی اعلام شد
دبیر اجرایی اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت؛ جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: تاریخ فراخوان جهت ارسال آثار پایان مردادماه خواهد بود و از افراد و یا مراکزی که قصد شرکت در جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را دارند، خواهشمندیم تا در موعد مقرر نسبت به ارسال آثار ...

به گزارش ایسنا،حسن علایی فعال دبیر اجرایی اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت؛ جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با اشاره به استقبال پژوهشگران، نویسندگان و مدیران مراکز پژوهشی و انتشاراتی که در حوزه دفاع مقدس و مقاومت فعالیت دارند، گفت: این دبیرخانه هرروز کتاب ها و یا فایل پی دف اف آثاری که به منظور شرکت در این دوسالانه ارسال می شود دریافت می کند.

وی با اظهار به اینکه تاریخ فراخوان جهت ارسال آثار پایان مردادماه خواهد بود، تأکید کرد: از سایر افراد و یا مراکزی که قصد شرکت در جایزه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را دارند، خواهشمندیم تا در موعد مقرر نسبت به ارسال آثار اقدام نمایند.

دبیر اجرایی اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت بیان کرد: علاقه مندان برای سهولت در ارسال و دریافت کتاب ها و رساله های دکتری می توانند موارد مذکور را علاوه بر نشانی که در فراخوان و پوستر اعلام شده است به آدرس: تهران خیابان شریعتی شمالی، خیابان شهید دستگردی (ظفر)، بعد از چهارراه تبریزیان پلاک 77 ارسال نمایند.

وی افزود: همچنین ایمیل این دبیرخانه با آدرس asnad.pajoohesh@gmail.com است، علاقه مندان برای شرکت می توانند فایل های خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنند.

انتهای پیام