کرونا به ثبت خاطرات والدین شهدا فوریت بخشید

کرونا به ثبت خاطرات والدین شهدا فوریت بخشید
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی از ثبت خاطرات شفاهی 240 خانواده شهید استان با همکاری معاونت فرهنگی و آموزشی اداره کل خبر داد.

به گزارش ایسنا، مهدی فعال با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا ذخایر ارزشمند و معنوی انقلاب و چراغ درخشان جامعه محسوب می شوند، بیان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران به نمایندگی از نظام عهده دار تکریم خانواده های شهدا است.
وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری در خصوص تقویت و پررنگ تر کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، گفت: اگر این فرهنگ در کشور ما رشد کند، بسیاری از مشکلات کم شده و جامعه سعادتمند و خوشبخت می شود.


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: خاطرات شفاهی 240 خانواده شهید استان ثبت و ضبط می شود تا در آینده برای تولیدات فرهنگی و هنری از آنها بهره گیری شود تا هیچ گاه رشادت ها و جانفشانی های آنها فراموش نشود.
فعال با اشاره به ثبت خاطرات والدین شهدا، تأکید کرد: امسال با توجه به بیماری کووید 19 و رعایت پروتکل های بهداشتی برنامه ثبت تاریخ شفاهی و خاطرات والدین شهدا با دقت بیشتری صورت خواهد گرفت و با توجه به بالا بودن سن والدین شهدا سعی بر این است که با فوریت خاطرات آنها ضبط و ثبت شود.

انتهای پیام