مادر یک شهید اسلامشهری آسمانی شد

مادر یک شهید اسلامشهری آسمانی شد
نوید شاهد - حاجیه خانم معصومه جهان کمین مادر شهید والامقام «ابوالفضل کرمی» از شهدای شهرستان اسلامشهر پس از سال ها تحمل رنج و درد فراق، دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

به گزارش نوید شاهد شهرستان های استان تهران، حاجیه خانم معصومه جهان کمین مادر شهید «ابوالفضل کرمی» به علت کهولت سن در شهرستان اسلامشهر به دیار باقی شتافت و به فرزند شهیدش پیوست. مراسم تشییع پیکر این مادر فداکار امروز؛ سه شنبه بیست و پنجم شهریورماه در جوار فرزند شهیدش در بهشت زهرا(س) برگزار و به خاک سپرده شد و به علت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا مراسم ختم در همان روز بر سر مزارش برگزار شد.
محمدرضا احمدی سرپرست بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان اسلامشهر در پیامی ضمن عرض تسلیت به بازماندگان برای آن مرحومه غفران و مغفرت الهی را از درگاه خدواند خواستار شد.
مادر یک شهید اسلامشهری آسمانی شدگفتنی است شهید ابوالفضل کرمی، یادگار «تقی» و «معصومه» یکم شهریور ماه سال 1346 در شهرستان تهران به دنیا آمد. تحصیلات خود را تاپایان دوره ابتدایی ادامه داد و سپس به عنوان یکی از نیروهای جان بر کف ارتش مقتدر جمهوری اسلامی ایران در جبهه حضور پیدا کرد. این شهید گرانقدر بیست و دوم تیرماه سال 1367 در فکه توسط نیروهای عراقی بر اثر مصدومیت شیمیایی و اصابت ترکش به شهادت رسید. مزار وی در بهشت زهرای زادگاهش واقع است.

انتهای پیام/ Bookmark and Share X Share