در نشر اسلام کوشا باشید

در نشر اسلام کوشا باشید
نوید شاهد - در فرازی از وصیت نامه شهید "علی چیتگر چاری" آمده است: «سعی کنید فرزند عزیزم را در دامان پاک مؤمنان خداشناس و با ایمان در صراط مستقیم اسلام پرورش دهید و در نشر اسلام کوشا باشید.»

به گزارش نوید شاهد کرمانشاه؛ شهید محمد بهرامی یکم شهریور 1335 در روستاي برزرود دینه از توابع شهرستان کرمانشاه چشم به جهان گشود. پدرش فرخ و مادرش مشروطه نام داشت. تا پایان دوره ابتدایي درس خواند. به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. 23 آذر 1360 در گیلانغرب توسط نیروهاي عراقي بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. پیکر شهید را در گلزار شهداي باغ فردوس شهرستان زادگاهش به خاک سپردند.
در نشر اسلام کوشا باشید

*وصیت نامه شهید
و اما وصیتم به بازماندگان، همسر و مادر عزیزم! شماها سعی کنید در صورتی که من به افتخار شهادت نائل آمدم، خود را اذیت نکنید و گریه و ناراحتی به خود راه ندهید، زیرا فرزند تو و همسر تو در راه اسلام و ایران در مصاف با متجاوزین و کافران از خدا بی خبر که بزرگترین علایم کفر آن ها نبرد موشکی در شهرهای ماست به شهادت رسید. اگر من شهید شدم، هیچ ناراحت نباشید و نگرانی به خود راه ندهید و سعی کنید هادی عزیزم را در دامان پاک مؤمنان خداشناس و با ایمان در صراط مستقیم اسلام پرورش دهید و به او بیاموزید که همواره در مسیری که خداوند از طریق قرآن و پیامبر (ص) به ما فرموده اند، هدایت کنید و جز راه حق و حقیقت و کمک به مستضعفان و ایستادگی در مقابل کافران و ظالمان بایستد و در پرورش هادی به طرز صحیح و در مسیر اسلام کوشا باشید.
انتهای پیام/
منبع: پرونده فرهنگی شهدا- اداره هنری، اسناد و انتشارات استان کرمانشاه
Bookmark and Share X Share