مدال آوران مسابقات جهانی و المپیک به راهیان نور اعزام خواهند شد

مدال آوران مسابقات جهانی و المپیک به راهیان نور اعزام خواهند شد
اهواز-راهیان نور- رئیس سازمان بسیج ورزشکاران خوزستان از سفر تعدادی از ورزشکاران مدال آور مسابقات جهانی و المپیک به همراه کاروان راهیان نور به خوزستان خبر داد.

مدال آوران مسابقات جهانی و المپیک به راهیان نور اعزام خواهند شد به گزارش راهیان نور، رضا باقری رییس سازمان بسیج ورزشکاران خوزستان از اعزام حدود 25 ورزشکار قهرمان المپیک و جهان در رشته های مختلف ورزشی به یادمان های شهدا و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور در ایام هفته بسیج در قالب اردوی راهیان نور خبر داد .

وی به برگزاری مراسم عزاداری روز 28 صفر برای جامعه ورزش استان اشاره کرد و گفت: این مراسم با حضور ورزشکاران و عموم مردم و با رعایت پروتکل های بهداشتی در ورزشگاه تختی اهواز برگزار می شود.

باقری در ادامه به تولید روزانه یک هزار ماسک توسط این سازمان در استان اشاره کرد و گفت: هدف از این کار توزیع رایگان ماسک در مناطق محروم استان است.

رییس سازمان بسیج ورزشکاران خوزستان به برگزاری همایش کمک مومنانه در سطح استان اشاره کرد و گفت: تمام کانون های بسیج ورزشکاران شهرهای خوزستان در زمینه ضدعفونی اماکن ورزشی و کمک های مومنانه اقدامات موثری انجام دادند و این حرکت خداپسندانه همچنان در حال انجام است.

وی عنوان کرد: با توجه به درخواست سازمان انتقال خون از مردم مبنی بر اهدای خون ، 14 کانون بسیج ورزشکاران در شهرستان های مختلف استان مراسم خداپسندانه اهدای خون را برگزار کردند که با استقبال بسیار خوب جامعه ورزش استان همراه بود.

باقری افزود: کانون های بسیج ورزشکاران خوزستان با تمام توان در زمینه ضدعفونی اماکن ورزشی وارد عمل شده اند .
شایان ذکر است از 29 آبان ماه تا ششم آذر به عنوان هفته بسیج نام گذاری شده است .