قرار عاشقی به وقت امروز/ پیکر شهید "مسعود منتجبی" امروز زنجان می آید

قرار عاشقی به وقت امروز/ پیکر شهید "مسعود منتجبی" امروز زنجان می آید
نوید شاهد - مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید "مسعود منتجبی" امروز در عوارضی اتوبان زنجان و با حضور خانواده این شهید گرانقدر با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود


به گزارش نوید شاهد زنجان، پس از شناسایی پیکر شهید مسعود منتجبی، پیکر مطهر این شهید زنجانی تازه تفحص شده، امروز مصادف با 24 مهر ماه به زادگاهش باز می گردد.

مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید این شهید در عوارضی اتوبان زنجان و با حضور خانواده این شهید گرانقدر، طی تشریفات نظامی و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

مراسم شب وداع با پیکر شهید مسعود منتجبی امشب پس از اقامه نماز مغرب و عشا در حسینیه فاطمه الزهرا(س) سپاه انصارالهمدی(عج) برگزار می شود.

پیکر مطهر این شهید والامقام روز جمعه 25 مهر ماه ساعت 10 صبح از میدان 15 خرداد (چهارراه پایین) تا گلزار شهدا پایین طی تشریفات نظامی تشییع و در کنار دیگر همرزمان شهیدش (یادمان این شهید) به خاک سپرده خواهد شد.

**شهید مسعود منتجبی یکم دی ١٣4٣ ‏، در شهرستان زنجان به دنیا آمد. پدرش مشهود و مادرش رشیده نام داشت. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. 17 اردیبهشت ماه سال 1361 ‏، در شلمچه مرحله دوم عملیات بیت المقدس به شهادت رسید.

انتهای پیام/ Bookmark and Share X Share