"معتمدین معین" نقش مهمی در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت دارند

"معتمدین معین" نقش مهمی در توسعه فرهنگ ایثار و شهادت دارند
نوید شاهد - جلسه معتمدین معین با حضور نمایندگان خانواده جانبازان، آزادگان و شهدا در اداره بنیاد شهید شهرستان پاکدشت برگزار شد.

به گزارش نوید شاهد شهرستان های استان تهران: جلسه معتمدین معین بنیاد شهید و امور ایثارگران پاکدشت، با حضور فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، مهدی کعبی سرپرست اداره بنیاد شهید شهرستان در نمازخانه این اداره برگزار شد.
کعبی معتمدین معین را نقش آفرینان حوزه ایثار دانست و افزود: معتمدین معین نقش هدایتگری و راهبردی در جامعه برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت دارند و با اجرای برنامه های هدفمند شده می توانند به مردم جامعه خدمت و نقش ایثارگری را دوباره نمایان تر کنیم.
وی افزوده: نقش شما به عنوان معتمدین در این زمینه بسیار مهم است بطوریکه شما می توانید با انتقال نیازهای جامعه هدف و کیفیت خدمت را به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ارتقا دهید.
سرپرست بنیادشهید پاکدشت افزود: با شکل گیری هیئت اجرایی معتمدین معین، آسیب ها را به حداقل می رسد تا جامعه هدف را نسبت به برخی آسیب ها ایمن بمانند و این امر محقق نخواهد شد مگر به همراه داشتن درایت و تفکر که در مراحل مختلف این مهم را نشان داده اید.
کعبی تصریح کرد: این جلسه برای بررسی و رفع مشکلات خانواده شهدا، جانبازان در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی است که نیازمند مشورت و یاری از شما بزرگان برای کم نمودند آسیب های ممکن است.

انتهای پیام/ Bookmark and Share X Share