مادر شهید "محمدرضا عطائی" آسمانی شد

مادر شهید "محمدرضا عطائی" آسمانی شد
نوید شاهد - حاجیه خانم طاهره سادات طباطبایی مادر گرانقدر شهید "محمدرضا عطائی"، روز جمعه 25 مهرماه دعوت حق را لبیک گفت و به دیدار فرزند شهیدش شتافت.

به گزارش نوید شاهد شهرستان های استان تهران، حاجیه خانم طاهره سادات طباطبایی مادر گرامی شهید «محمدرضا عطائی» پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری، دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

مراسم تشییع پیکر این مادر فداکار امروز؛ جمعه بیست و پنجم مهرماه با حضور مردم شهید پرور شهرستان پیشوا برگزار و در جوار فرزند شهیدش به خاک سپرده شد.
مراسم ختم سوم و هفتم مرحومه در روز یکشنبه بیست و هفتم مهرمااه از ساعت 15 الی 16 بر سرمزار این مادر شهید با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

طباطبایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیشوا در پیامی ضمن عرض تسلیت به خانواده های معظم برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگان از درگاه خداوند صبر جذیل خواستار شد.
گفتنی است شهید محمدرضا عطائی، یادگار «رحیم» و «سیده طاهره» یکم فروردین ماه سال 1340 در شهرستان پیشوا به دنیا آمد. وی تا سوم متوسطه در رشته تجربی درس خواند و سپس به عنوان پاسدار در جبهه حضور یافت. این شهید گرانقدر چهاردهم دی ماه سال 1359 در آبادان بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید. مزار وی در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.مادر شهیدانتهای پیام/
Bookmark and Share X Share