ایمان قوی مردم و خانواده های شهدا، پشت دشمن را درهم می شکند

ایمان قوی مردم و خانواده های شهدا، پشت دشمن را درهم می شکند
نوید شاهد - آیت الله «سید علیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، در دیدار با خانواده بسیجی شهید «سید علی رضوی» که به مناسبت سالگرد این شهید برگزار شد، اظهار داشت: وقتی بحث و یاد شهدا به میان می آید تداعی شهدای در میدان درگیری با دشمن، به ذهن تبادر پیدا می کند.

ایمان قوی مردم و خانواده های شهدا پشت دشمن را در هم می شکند
به گزارش نوید شاهد خراسان جنوبی،آیت الله «سید علیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، در دیدار با خانواده بسیجی شهید «سید علی رضوی» که به مناسبت سالگرد این شهید برگزار شد، اظهار داشت: وقتی بحث و یاد شهدا به میان می آید تداعی شهدای در میدان درگیری با دشمن به ذهن تبادر پیدا می کند.
وی بیان داشت: در روایات آمده؛ کسانی که در حال آمادگی برای مقابله با دشمن (رزمایش نظامی) براساس اتفاق به شهادت می رسند پاداش آنان از شهدای در میدان جبهه بالاتر است چون این حالت پیشگیری دارد، اگر جامعه ای ورزیده باشد و از جهت انواع امور دفاعی و نظامی و تکنیکی قوی باشد دشمن جرأت تجاوز به خاک میهن را نخواهد داشت.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه در رزم های میدانی در مقابل عمل انجام شده عکس العمل نشان می دهد و مصداق مبارزه با معلول است، افزود: اما در آمادگی رزمی مبارزه با علت است و انگیزه دشمن را از بین می برد.
عبادی ادامه داد: کسانی که در رزمایش آسیب می بینند و جان خود را هدیه می کنند مصداق آیه شریفه «وَ مَنْ یَخْرُجْ مِنْ بَیْتِهِ مُهاجِراً إِلَى اللَّهِ وَ رَسُولِهِ ثُمَّ یُدْرِکْهُ الْمَوْتُ فَقَدْ وَقَعَ أَجْرُهُ عَلَى اللَّه» هستند.
وی با بیان اینکه در مردم ایران اسلامی روحیه جهاد و شهادت طلبی موج می زند، تصریح کرد: این روحیه متکی به اصولی است که نباید فراموش شود لذا کسانی که در میدان رزم افتخار می آفرینند و دشمن را ناکام می گذارند باید توجه داشته باشیم این نصف قضیه است و پشتوانه روحی آنان از ناحیه مردم و مسئولان و خانواده با ایمان خودشان، نصف دیگر پنهان قضیه است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ایمان قوی مردم و خانواده های معزز شهدا پشت دشمن را در هم می شکند، افزود: مجموعه مسئولان دست اندرکار نیز باید وظیفه خود را در جهت رشد و تعالی فرزندان (شهید رضوی) انجام دهند و از هیچ خدمتی فروگذار نکنند.منبع خبر : اداره اسناد و انتشارات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی Bookmark and Share X Share