دیدار با خانواده شهید گرانقدر الهیان

دیدار با خانواده شهید گرانقدر الهیان
نوید شاهد خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی در اولین سفر خود به شهرستان بشرویه، با خانواده شهید گرانقدر الهیان دیدار کرد.

دیدار با خانواده شهید گرانقدر الهیان
به گزارش نوید شاهد خراسان جنوبی، بیست و دوم آذر ماه استاندار خراسان جنوبی به همراه نماینده مجلس شورای اسلامی و همچنین مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور در منزل شهید والامقام عباس الهیان با خانواده ایشان دیدار و گفتگو کردند. دکتر ملانوری استاندار خراسان جنوبی در این دیدار گفت:همه ما خود را مدیون خانواده معظم شهدا می دانیم و همه به لحاظ انجام وظیفه و هم تجدید بیعت با آرمان های والای شهیدان،دیدار با خانواده این عزیزان را برای خود افتخار می دانیم.
حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در این دیدار، خانواده شهدا را ذخایر انقلاب دانست و افزود:در کنار شهدا خانواده معزز آنان را هم می توان نماد ایثار،صبر و شکیبایی دانست چراکه آنها نیز با تقدیم عزیزترین داشته های خود به انقلاب و کشورشان نشان دادند که به حق شایسته بهترین تقدیرها و خدمت ها هستند.
گفتنی است شهید گرانقدر عباس الهیان در سال 1342 متولد شد و در لبیک به ندای امام به جبهه های حق علیه باطل اعزام و سرانجام در سن 18 سالگی در تاریخ بیست و ششم دی ماه 1360 در منطقه عملیاتی شیاکوه به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
منبع خبر : اداره اسناد و انتشارات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی
Bookmark and Share X Share