شاعران هندی از «سردار دل ها» می گویند

شاعران هندی از «سردار دل ها» می گویند
نوید شاهد - مسابقه ادبی فرهنگی سردار دل ها، به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو و ویژه شاعران هندی برای سردار سلیمانی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار نوید شاهد، رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو همزمان با نخستین سالگرد شهادت سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی، مسابقه ادبی فرهنگی سردار دل ها، ویژه شاعران هندوستان را برگزار می کند.

شاعران هندی از سردار دل ها می گویند,, دوخائی

این جشنواره ادبی که در قالب های مختلف سرایشی برگزار می شود، پنج اثر برگزیده از زبان های هندی، اردو، انگلیسی و فارسی خواهد داشت و از سوی رایزنی فرهنگی ایران در دهلی به برگزیدگان جوایزی تعلق خواد گرفت. سروده های برتر در کتابی منتشر خواهد شد. همچنین سروده های منتخب هیات داوران در کتابی منتشر خواهد شد.
آیین پایانی این مسابقه ادبی 13 دی ماه 1399 در محل رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو برگزار می شود و علاقمندان تا دهم دی ماه فرصت دارند تا آثار خود را به ایمیل رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو به نشانی
ichdelhi@gmail.com ارسال کنند.
همچنین رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو به همین مناسبت کتابی با عنوان «شهید زنده» به قلم مولانا سید شاهد رضوی منتشر می کند. این کتاب به مجاهدت های شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی می پردازد.

Bookmark and Share X Share