مادر شهیدان «محمدی» در ورامین آسمانی شد

مادر شهیدان «محمدی» در ورامین آسمانی شد
نوید شاهد - حاجیه خانم اکرم (بتول) هزاوه نژاد، مادر شهیدان «سید علیرضا و سید محسن محمدی» پس از سال ها درد و رنج دوری از فرزندان شهیدش، آسمانی شد و دعوت حق را لبیگ گفت.

مادر شهیدان محمدی در ورامین آسمانی شد
به گزارش نوید شاهد شهرستان های استان تهران: مرحومه حاجیه خانم اکرم (بتول) هزاوه نژاد مادر گرامی شهیدان «سید علیرضا و سید محسن محمدی» از شهدای شهرستان ورامین به علت کهولت سن در این شهرستان به دیار باقی شتافت به فرزندان شهیدش پیوست.
پیکر این مادر بزرگوار شهید عصر شنبه با بدرقه مردم قدرشناس ورامین و جمعی از مسئولان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی تشییع و درگلزار شهدای سیدفتح الله ورامین و در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.

ابراهیم ولایت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ورامین در پیامی ضمن عرض تسلیت به خانواده های معظم برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگان از درگاه خداوند صبر جذیل خواستار شد.
مادر شهیدان محمدی در ورامین آسمانی شد

گفتنی است شهید سیدمحسن محمدی، یادگار «سیدمحمود» و «بتول(اکرم)» نهم فروردین ماه سال 1347 در شهرستان ورامین دیده به جهان گشود. وی تا پایان دوره ابتدایی درس خواند. و سپس از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جبهه حضور یافت. این شهید گرانقدر بیست و سوم دی ماه سال 1365 در عملیات کربلای پنج در منطقه شلمچه به شهادت رسید. پیکر او را در گلزار شهدای سید فتح اله ورامین به خاک سپرده شد.

مادر شهیدان «محمدی» در ورامین آسمانی شد

شهید علیرضا محمدی یادگار دیگری از «سیدمحمود» و «بتول(اکرم)» چهارم اردیبهشت ماه سال 1341 در شهرستان ورامین به دنیا آمد. وی تا پایان دوره متوسطه در رشته ادبیات درس خواند و دیپلم گرفت و سپس به عنوان سرباز ژاندارمری در جبهه حضور یافت. این شهید گرانقدر پانزدهم مردادماه سال 1362 در ارومیه هنگام درگیری با گروه های ضدانقلاب بر اثر اصابت گلوله به شهادت رسید. پیکر او را در گلستان شهدای زادگاهش به خاک سپردند.
انتهای پیام/
Bookmark and Share X Share