سرکشی فرمانده سپاه استان مرکزی از فعالیت گروه های جهادی در سیستان

سرکشی فرمانده سپاه استان مرکزی از فعالیت گروه های جهادی در سیستان
به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با حضور در مناطق محروم سیستان و بلوچستان از فعالیت گروه های جهادی مستقر در شهرستان زاهدان و میرجاوه بازدید و از نزدیک در جریان نحوه خدمات دهی این گروه ها قرار گرفت.   جمعی از مردم داوطلب در قالب گروه های جهادی ...

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با حضور در مناطق محروم سیستان و بلوچستان از فعالیت گروه های جهادی مستقر در شهرستان زاهدان و میرجاوه بازدید و از نزدیک در جریان نحوه خدمات دهی این گروه ها قرار گرفت.

 

جمعی از مردم داوطلب در قالب گروه های جهادی به نام گروه جهادی شهدای شهرستان اراک برای دومین بار به استان سیستان و بلوچستان اعزام شدند و در روستاهای بسیار محروم شهرستان های زاهدان، خاش و میرجاوه به فعالیت های جهادی از قبیل ساخت و تعمیر منازل محرومین، توزیع لوازم منزل از جمله بخاری، فرش، موکت، پتو و همچنین اسباب بازی برای کودکان و مصالح ساختمانی اقدام کردند.

 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امروز با حضور در این مناطق از فعالیت گروه های جهادی مستقر در شهرستان زاهدان و میرجاوه و سرکشی کرد و با جمعی از خانواده معظم شهدا مدافع حرم و مدافع وطن این شهر دیدار و گفت وگو کرد.

 

سردار کریمی همچنین از خانواده های کم برخوردار این شهرستان بازدید کرد.

  انتهای پیام/