مادر شهیدان «محمدی» و جانباز «شاه محمدی» آسمانی شدند

مادر شهیدان «محمدی» و جانباز «شاه محمدی» آسمانی شدند
«مصطفی شاه محمدی» جانباز گرانقدر 70 درصد دوران دفاع مقدس از استان فارس پس از تحمل 37 سال رنج ناشی از جانبازی دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.

به گزارش مشرق، «مصطفی شاه محمدی» جانباز 70 درصد از شهرستان لارستان پس از تحمل 37 سال رنج ناشی از جانبازی دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست.

جانباز شهید «مصطفی شاه محمدی» سال 62 در منطقه شلمچه بر اثر اصابت ترکش خمپاره از نواحی صورت، چشم ها، بینی، پیشانی و اعصاب و روان مجروح شده بود.

مادر شهیدان «محمدی» آسمانی شد

حاجیه خانم «اکرم (بتول) هزاوه نژاد» مادر شهیدان «سیدعلیرضا و سیدمحسن محمدی» پس از تحمل سال ها درد و رنج دوری از فرزندان شهیدش، آسمانی شد.

پیکر این مادر بزرگوار شهید عصر شنبه با بدرقه مردم قدرشناس ورامین و جمعی از مسئولان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی تشییع و درگلزار شهدای سیدفتح الله ورامین و در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.

شهید «سیدعلیرضا محمدی» سال 62 در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پیکر پاک و مطهرش در گلزار شهدای سیدفتح الله به خاک سپرده شد.

شهید «سیدمحسن محمدی» سال 65 به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر این شهید والامقام، 10 سال بعد شناسایی و به ایران اسلامی بازگشت و در گلزار شهدای سیدفتح الله به خاک سپرده شد.