شکر و سپاسگزاری از خدا بخاطر شهادت

شکر و سپاسگزاری از خدا بخاطر شهادت
نویدشاهد- جرعه ای از طعم نوشین شهادت، آرزوی شهداست. دراین نوشیدن شهد شهادت، شکرگذاری مدام به درگاه الهی می کنند.

به گزارش نوید شاهد خراسان جنوبی، مرگ با عزت همان شهادت در راه خداست. شهدا در زندگی دنیایی، طالب نوشیدن جام شیرین شهادت بودند و همواره خداوند را به خاطر این توفیق بلاتوصیف، شکر و سپاس می گفتند. دراین نوشتار، گوشه هایی از مناجات و وصایای شهدای عزیزهم استانی در این خصوص تقدیم علاقه مندان می شود.

شکر و سپاسگزاری از خدا بخاطر شهادت

شهید ابراهیم رمضانی

شكرمي كنم خداي را كه اين توفيق به من داده كه بتوانم وظيفه شرعي خودم را درحد توانائي ام نسبت به اسلام وقرآن انجام دهم و در مدت 18سال عمرم، اين زمان كه عازم جنگ مي باشم بهترين و پربارترين عمرم را مي بينم.

شهید حسن رمضانی

بار الها، شهادت نصيبم گردان، زيرا آرزويي جز مرگ با عزت و سرافرازي ندارم . و يقين دارم كه تو از وجود اين حقیر گناهكار كاملاً آگاهي داري پس اي معبود من، شربت شهادت در كامم بريز، چون مردن در بستر برايم ننگ است.

شهید حسين بيضائي

بارخدايا، تو ميداني كه من در اين راهي كه در پيش گرفته ام، فقط رضاي تو را مي خواهم و هدف فقط توئي. بارالها، ما را مُردني عطا كن كه در آن خواري و ذلت نباشد. بارالها، ما را زندگي علي وار، مرگي علي گونه و برخاستني علي مانند، عنايت فرما.

شهید حسین شکوهی

خدايا، اگر بخواهي از ما بگذري، اين از فضل و احسان توست و اگر بخواهي ما را به كيفر رساني از، عدل و دادگري توست. پس بر نعمت بي پايانت ما را ازكيفر رهايي بخش، زيرا ما توانائي دادگاه تو را نداريم. خداوندا با عدالت خود با ما رفتار مكن، بلكه با فضلت، برحساب ما رسيدگي كن.

شهید غلامرضا زمانی

خدايا به معاد تو و قيامت تو معتقدم و اميد به بخشايش تو دارم. خدايا عدل تو را قبول دارم، اما به فضل وجود تو پناه مي برم. خدايا توفيق فرما كه بنده شايسته تو باشم.

شهید قدمعلی کاظمی

خدايا، در هنگام لغزش مرا به خود وامگذار و هدايتم نما، تا دست از ياري دين تو بر ندارم. خداوندا ظهورحجتت امام زمان (عج) را نزديك بگردان، تا با ظهور خويش دنيا را اصلاح كند و حق مظلومان را از ظالمان بگيرد.

شهید محمد حسین راستگو

سپاس و شکر خداوند را که به ما نیرو عطا فرمود که بتوانیم در راهش حرکت کرده و دینش را یاری کنیم ...... خدایا ما را از پیروان صدیق ائمه اطهار قرار بده.

شهید محمدرضا پلنگی

سپاس خداوند را که نهایت لطف و کرمش را شامل این بنده حقیر نمود و افتخار نبرد در رکاب حضرت مهدی (عج) فرمانده حقوقی جبهه های حق علیه باطل را همراه با شهادت نصیبم فرمود ........ آنچه را به عنوان پیام در این نوشتارعرضه می کنم، احساس فریضه و تکلیف است، تا راه خویش و هدف خویش و همه رزمندگان را اعلام کنم که مکتب ما مکتب امام حسین است.

شهید محمد علی شبانی

اي زندگان زمين، براي ما اشك نريزيدكه ما زنده و جاويد هستيم، شهادت شربت گوارایي است كه با نوشيدن آن عطش قلب شهيد آرام مي گيرد. خدايا تو شاهدي كه چیزي عزيزتر از جانم ندارم تا فداي اسلام و قرآن كنم. پس شهادت در راهت را نصيبم كن،كه شيرين ترين مرگهاست.

شهید منصور رضوی

خدايا مرا از لشكر خود قرار ده! زيرا كه سپاه تو فقط پيروز و زنده است و از حزب خويش قرار ده زيرا حزب تو فقط رستگار است. پروردگارا، اولياي تو هستند كه خوف و ترسي براي ايشان نيست و حزن و اندوهي ندارند . خداوندا دين مرا اصلاح كن كه دين، نگهدار كار من است و آخرتم را اصلاح كن،كه خانه پايدار من آنجاست.

منبع : اداره اسناد و انتشارات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی

Bookmark and Share X Share