وصیتی از شهید "رمضان تحشا"

وصیتی از شهید "رمضان تحشا"
نوید شاهد - وصیت من به تمام خواهرانم این است که حجاب خود را رعایت کنند چون حجاب شما کوبنده تر از خون شهدا است. از شما می خواهم نماز خود را بخوانید. امر به معروف و نهی از منکر داشته باشید و در همه حال پشتیبان رهبر باشید. 

به گزارش نوید شاهد گلستان؛ شهید ابوالفضل تحشا، دهم خرداد 1341 در روستای نوکنده از توابع شهرستان بندرگز به دنیا آمد. پدرش غلامرضا، آهنگری میک رد و مادرش زینب نام داشت. تا دوم راهنمایی درس خواند. به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت. بیست و دوم آذر 1360، در گیلانغرب توسط نیرو های عراقی بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. مزار او در گلزار شهدای امامزاده حبیب الله زادگاهش واقع است.

من

خدمت برادر عزيزم جناب آقاي رمضان تحشا سلام، پس از عرض سلام سلامتي شما را از درگاه خداوند متعال خواهان و خواستارم. برادر جان نمي داني چقدر شما را دوست دارم.
رمضان جان ما را تا 4 روز ديگر به جبهه مي برند تا برای دین و ناموس و کشورم مبارزه کنیم. ما تا آخرین قطره خون خود در مقابل دشمنان اسلام مبارزه خواهیم کرد.

امروز اسلام بیش از هر زمان دیگر نیازمند جوانان درس خوان است تا بتوانند با بصیرت تمام مسایل روز دنیا را تحلیل کنند. از شما می خواهم به مطالعه بپردازی تا بتوانی جوان موفقی برای این مرزو بوم باشی.

وصیت من به تمام خواهرانم این است که حجاب خود را رعایت کنند چون حجاب شما کوبنده تر از خون شهدا است. از شما می خواهم نماز خود را بخوانید. امر به معروف و نهی از منکر داشته باشید و در همه حال پشتیبان رهبر باشید.

منبع: نویدشاهد Bookmark and Share X Share