خوشبختی را فقط درشهادت می یابم

خوشبختی را فقط درشهادت می یابم
نویدشاهد- شهید"سیدمحمدحسین صافی"درقسمتی از وصیت نامه خویش می نویسد:«پروردگارا سعادت شهادت در راه خودت را نصیبم بگردان تا شاید با ریختن خونم گناهانم سبك گردد .شهیدم كن كه سعادت و خوشبختی را فقط در شهادت می یابم .»در ادامه متن دلنوشته این شهید بزرگوار را بخوانید.

خوشبختی را فقط درشهادت می یابم

به گزارش نویدشاهدخوزستان،شهید"سیدمحمدحسین صافي"، يازدهم مرداد 1338 ،درشهرستان دزفول به دنياآمد پدرش سيدعبدالرحيم،خياط بودومادرش طاهره نام داشت. تاپايان دوره متوسطه دررشته ادبيات فارسی درس خواندوديپلم گرفت. به عنوان پاسداردرجبهه حضوريافت.يازدهم ارديبهشت 1361 ،دردارخوين براثراصابت گلوله به شهادت رسيد. مزاراودرشهيدآبادزادگاهش واقع است.

بسم الله الرحمن الرحيم

متن وصيت نامه شهيد" سيد محمدحسن صافي" :

و لا تقولوا لمن يقتل في سبيل الله اموات بل احياء ولكن لا تشعرون .

(و آن كسي را كه در راه خدا كشته شد مرده مپنداريد بلكه او زندة ابدي است و ليكن همه شما اين حقيقت را در نخواهيد يافت.)

حواسمان به منافقان باشد:

ظلم و جور فرا مي رسد لشكرياني تابه دندان مسلح بنا به دستور ارباب جنايت كارشان آمريكا به خاك ميهن اسلامي تجاوز مي كنند و ملتي مستضعف را آواره و بي خانمان مي كنند. به اميد اينكه بتوانند امام عزيز را بشكنند و انقلاب شكوهمند اسلاميمان را سركوب نمايند تا ديگر حق طلبي نماند. تا نوكران اجنبي پرست را افشاء نمايند . از طرفي دیگر گروهي منافق جنايت پيشه كه خود را منتصب به اسلام مي دانند به كمك اربابانشان برخواسته و ياران با وفاي امام و امت و گلهاي سر سبد انقلاب را يكي پس از ديگري پرپر مي كنند به اميد اينكه بتوانند دولت مردان را از صحنه انقلاب خارج كنند. اين كوردلان غافلند از اينكه 36ميليون امت انقلابي همه ياور امام هستند و اگر مي خواهند اين انقلاب را شكست دهند بايد تمامي اين امت را ترور نمايند.

درک حساسیت مسئله دشمنان:

زماني كه تمامي ابرقدرتان نوچه هايشان در داخل و خارج سعي در نابودي اسلام دارند هر مسلمان متعهدي مي بايد حساسيت مسئله را درك نمايد و اين موقعيت گرانبها را غنيمت بشمارد. در چنين زماني بي تفاوت ماندن و به پيشواز شهادت نرفتن ، به خدا قسم ضرر است ضرري جبران ناپذير

شهادت رانصیبم گردان:

خداوندا تو خود ميداني كه من عاشقانه به تو دل بسته ام و آرزوي لقاي تو را دارم گرچه گناهانم بسيار بسيار زياد است ولي من به رحمانيت شما ايمان دارم .پروردگارا سعادت شهادت در راه خودت را نصيبم بگردان تا شايد با ريختن خونم گناهانم سبك گردد .شهیدم كن كه سعادت و خوشبختي را فقط در شهادت مي يابم .

قدر نعمت را بدانید:

در خاتمه چند كلمه خدمت خانواده هاي محترم شهدا و خانوادة عزيزم عرض كنم و آن اينكه قدر اين نعمت بزرگ را بدانيد كه امام عزيز در مورد شما مي فرمايد:« خانواده هاي شهدا چشم و چراغ اين ملت اند» و اين افتخار بزرگ را اجر نهيد تا خداي نا كرده كفران نعمت نكرده باشيد .

سهم خود رابه انقلاب اداءکنید:

به پدر و مادر عزيزم عرض كنم كه از اينكه نتوانستم ذره اي از زحمات شما عزيزان را جبران نمايم عذر و پوزش مي طلبم و از مادر عزيز و مهربانم حلاليت مي خواهم و از خداوند متعال صبرو استقامت براي شما مسئلت دارم . خواهران عزيز و متعهدم شما نيز مرا ببخشيد بخاطر كم لطفي هايم . اميدوارم كه با تربيت فرزندان خوب شما نيز سهم خود را به انقلاب و امام عزيز ادا كنيد که كرده ايد و هميشه پشتيبان و ياور روحانيت معظم و شريف باشيد همانطور كه بوده ايد .

برادران عزيزم همانطوريكه براي اسلام خدمت مي كنيد همچنان استوار و پا برجا به فعاليتتان ادامه دهيد تا ياراني صديق براي امام و انقلاب باشيد .از دوستان عزيزم می خواهم از خود گذشتگي نشان داده از گناهانم درگذرند تا بتوانم بار سنگين گناهانم را آسانتر حمل نمايم . همگي راه مقدس اسلام يعني همان خط امام را تقويت نمائيد كه ان شاءالله ظفر و پيروزي نزديك است .

در ضمن مرا در بهشت آباد در كنار مزار شهيدان بگذاريد . متشكرم

والسلام علی من التبع الهدي 29/7/1360

دوستدارهمگی شماسیدمحمدحسن صـافي

Bookmark and Share X Share